Walka Glover Teixeira vs. Misha Cirkunov zestawiona na UFC Fight Night 119

Do pojedynku w wadze półciężkiej między Gloverem Teixeira i Mishą Cirkunovem dojdzie 28 października na gali UFC Fight Night 119 w Sao Paulo.

Zajmujący #4 miejsce w rankingu UFC Glover Teixeira (26-6) wróci od rywalizacji po porażce przez nokaut. Na gali UFC Fight Night 109 37-latek przegrał ostatnią walkę z Alexandrem Gustafssonem, która miała wyłonić pretendenta do walki o pas. W ostatnich trzech pojedynkach Teixeira przegrał jeszcze z Anthonym Johnsonem również przez KO, a zwycięstwo odniósł w starciu z Jaredem Cannonierem.

Rywalem Brazylijczyka będzie groźny i kończący większość swoich walk przed czasem Misha Cirkunov (13-3), który aktualnie sklasyfikowany jest na #9 miejscu w rankingu. Cirkunov ma za sobą pięć walk w UFC z czego cztery wygrane. W swoim ostatnim pojedynku na gali UFC Fight Night 109,Misha trafił na równie mocnego przeciwnika Volkana Oezdemira, który znokautował go już w 28 sekund pierwszej rundy. Ta przegrana przerwała jego znakomitą serię zwycięstw na ośmiu wygranych walkach.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *