W lutym drugi obóz z KSW Team

Jest nam niezmiernie miło poinformować wszystkich, że już w lutym Federacja KSW organizuje drugi w historii obóz z KSW Team. Wszyscy z Państwa, którzy pojechali z Nami wiedzą, że taka wyprawa owocuje i można się na niej wiele nauczyć. Tym razem – ze względu na daty ferii zimowych w poszczególnych województwach – przygotowaliśmy dwa termin obozu. Informacje i szczegóły w środku:

PIERWSZY TERMIN (od 31 stycznia do 7 lutego)

Obóz z zakwaterowaniem w Domu Wczasowym „Limba”, w Wiśle. Przepiękna panorama Beskidu Śląskiego, wspaniałe lasy idealnie nadające się do biegów przełajowych oraz rewelacyjne warunki narciarskie. Niedaleko od ośrodka, w miejscowości Skoczów znajduje się Aqua Park „Delfin”, w którym skorzystać można z basenów, biczów wodnych, kręgielni, a także dziewięćdziesięciotrzymetrowej zjeżdżalni.
Informacje dodatkowe:
* W cenę obozu wliczony jest nocleg, trzy posiłki dziennie oraz zajęcia prowadzone przez zawodników KSW Team.
*Istnieje możliwość zabrania ze sobą sprzętu narciarskiego. Jednak Federacja KSW nie zapewnia korzystania ze stoków, wyciągów itd.

*Trenerzy: Antoni Chmielewski, Daniel Dowda, Krzysiek Kułak, Janek Błachowicz, który będzie się przygotowywać do walki, ale kilka zajęć poprowadzi.
KOSZT OBOZU: 1350pln

DRUGI TERMIN (od 13 do 20 lutego)

Obóz z zakwaterowaniem w Domu Wczasowym „Beskid”, położonym w malowniczej scenerii u podnóża góry Czupel, dwa i pół kilometra od centrum Wisły. Ośrodek posiada własny basen kąpielowy o wymiarach 12,5×7,5m, jacuzzi, saunę fińską z aromaterapią, a także zapleczem relaksacyjnym. Istnieje możliwość zabrania ze sobą sprzętu narciarskiego. Jednak Federacja KSW nie zapewnia korzystania ze stoków, wyciągów itd.
Informacje dodatkowe:
* W cenę obozu wliczony jest nocleg, trzy posiłki dziennie oraz zajęcia prowadzone przez zawodników KSW Team.
* Istnieje możliwość zabrania ze sobą sprzętu narciarskiego. Jednak Federacja KSW nie zapewnia korzystania ze stoków, wyciągów itd.

*Trenerzy: Maciek Górski, Mamed Khalidov, Jan Błachowicz, Krzysiek Kułak, który będzie trenowac dla siebie i też kilka zajęć poprowadzi.

KOSZT OBOZU: 1350pln

Na miejscu dostępny będzie Michał Garnys, który pomoże wszystkim chętnym w rozpisaniu treningu, dobraniu suplementacji oraz ułożeniu diety. Dodatkowo: przewidziana jest jazda na nartach, wpadanie na basen.

** W razie jakichkolwiek pytań prosimy kontaktować się z Michałem Garnysem pod numerem telefonu: 0-510-301-130 lub na e-mail: michal.garnys@konfrontacja.com

** Jeśli jesteście Państwo zdecydowani i chcecie wraz z Federacją KSW wyjechać na obóz prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego, który znajduje się tutaj. Prosimy, żeby w polu dodatkowych informacji napisać, który termin Państwa interesuje.

konfrontacja.com

5 thoughts on “W lutym drugi obóz z KSW Team

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *