Vitor Belfort powalczy w stójce z Andersonem Silvą?

„The Spider” twierdzi, że plan gry „The Phenom” nie jest dobrym pomysłem:

„Nie sądzę, że będzie chciał [walczyć w stójce]. Nikt nie chciałby ze mną boksować. Jeśli miałbym walczyć z kimś od jiu-jitsu, nie szukałbym zejść do parteru.”

Anderson Silva, specjalista od muay thai, byłby zaskoczony, jeśli Vitor Belfort chciałby walczyć z nim w stójce, kiedy dwaj Brazylijczycy spotkają się w Octagonie na UFC 108. Belfort zaznaczył, że zamierza zrobić to, co umie najlepiej, czyli znokautować przeciwnika. Ma szybkie ręce i bardzo dobry boks. I udowodnił to ostatnimi trzema zwycięstwami właśnie dzięki uderzaniu. Ale Silva jest bardzo niebezpieczny w stójce – 9 z jego 10 wygranych walk w ośmiokątnej klatce skończyło się przez TKO. To maszyna niszcząca. Czy Belfort to ktoś, kto w końcu będzie w stanie pokonać Silvę, czy stanie się jego kolejną ofiarą?

5 thoughts on “Vitor Belfort powalczy w stójce z Andersonem Silvą?

  1. Mam nadzieje ,ze kozaczenie Andersona ukruci jakis sierp na szczene wykonany przez Vitora i wtedy porozwaza sobie ,ze jednak ludzie chca z nim boksowac. Nie skreslajcie go to jedna wielka nie wiadoma on moze sprawic niezla niespodzianke

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *