Vitaly Shemetov wystąpi na gali Spartan Fight 4 w Bielsku-Białej

Spartan Fight
Spartan Fight

Gala Spartan Fight 4 odbędzie się 6 sierpnia w Bielsku-Białej, a areną zmagań zawodników będzie hala BKS Stal Bielsko przy ul. Rychlińskiego 19.

Kontrakty na występ na tej gali podpisali już : Vitaly „Siberian Tiger” Shemetov – rosyjski zawodnik kategorii półciężkiej, który ma na swoim koncie imponującą serię 7 wygranych z rzędu, a jego ogólny rekord to 25-9. Swoimi występami ten zawodnik zainteresował nie tylko czołowe polskie federacje, ale także najlepsza federację MMA na świecie – UFC. Na galach UFC Shemetov ma wystąpić w 2017 roku. Stylem bazowym pochodzącego z Omska zawodnika jest rosyjskie Sambo, z którego wywodził się legendarny Fedor Emelianenko. „Tygrys Syberyjski” podpisał z organizacją Spartan Fight kontrakt na kilka walk więc gala w bielsku nie będzie jego jedynym występem dla tej federacji.

Stefan Zvijer – Serb Stefan Zvijer ma 24 lata i ma imponujący rekord 5-0. W kategorii półśredniej jest w tej chwili sklasyfikowany na 5 miejscu w swoim kraju. Jak do tej pory walczył tylko na Bałkanach, więc gala w Bielsku będzie jego pierwszym zagranicznym występem. Wkrótce poinformujemy kto będzie jego rywalem, ale już możemy zdradzić, że będzie to znane nazwisko!

Teo Radnić – Doświadczony Chorwat, który legitymuje sie rekordem 11-4. Bardzo silny zawodnik, która aż 8 razy swoje walki wygrywał przez KO/TKO, jego rywalem będzie doskonale znany na polskiej scenie MMA Ireneusz Cholewa.

Informacja prasowa

spartan fight czarne

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *