Valentina Shevchenko vs. Priscila Cachoeira planowane podczas UFC Fight Night 125 w Belem

Esther Lin, MMA Fighting/mma4ever.com.br

Mocne zestawienie w wadze muszej kobiet, planowane podczas brazylijskiej gali.

Portal  combate.com poinformował, że starcie pomiędzy Valentiną Shevchenko (14-3) oraz Priscilą Cachoeirą (8-0), jest w przygotowaniu na galę UFC Fight Night 125 w Belem. Gala odbędzie się 3 lutego 2018 roku, a pojedynek ma odbyć się w wadze muszej. Na razie organizacja UFC nie potwierdziła oficjalnie tego zestawienia.

Valentina Shevchenko powraca do Oktagonu po porażce z Amandą Nunes. Dla Valentiny była to już druga porażka z obecną mistrzynią kategorii koguciej. W pierwszy pojedynku Nunes wygrała przez decyzję sędziów. Bilans Valentiny w organizacji UFC, to 3 zwycięstwa oraz 2 porażki. Valentina jest również wielokrotną mistrzynią świata w Muay-Thai oraz Kickboxingu.

Priscila Cachoeira nie zaznała jeszcze porażki w swojej krótkiej karierze. Swoje pojedynki wygrywała przez nokauty oraz decyzje, nie wygrała żadnego pojedynku przez poddanie. Do tej pory występowała na mniejszych galach w Brazylii. Ze względu problemów wizowych, jej planowany debiut w UFC przeciwko Lauren Murphy, został odwołany.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *