Valentina Shevchenko uważa, że Amanda Nunes boi się rewanżu z nią

mmafighting.com
mmafighting.com

Valentin Shevchenko (13-2) w swoim najlepszym występie w karierze pokonała byłą mistrzynię wagi koguciej Holly Holm (10-2), a teraz chciałaby się zmierzyć w walce rewanżowej z obecną mistrzynią Amandą Nunes (13-4).

Shevchenko podczas konferencji prasowej odbywającej się po gali UFC on FOX 20 uważa, że w pięcio-rundowym pojedynku pokonałaby Amandę Nunes. Obie zawodniczki zmierzyły się już raz ze sobą, miało to miejsce podczas gali UFC 196, zwycięsko z pojedynku jednogłośną decyzją wyszła Nunes, lecz Valentina uważa, iż trzecia runda należała do niej.

Ona jest zdecydowanie przerażona. Jestem oczywiście gotowa na pięć rund, będę walczyć z każdym kogo dostanę, ale uważam, że Amanda jest wystraszona walką rewanżową ze mną.

– mówiła Valentina podczas konferencji w Chicago

Amanda napisała na Twitterze, że raz już pokonała Valentinę i jeżeli nadarzy się druga taka szansa to znów ją pokona. Napisała również, iż według niej Shevchenko nie jest jeszcze gotowa na rewanż, proponuje jej starcie z Julianną Peną (8-2) i dopiero walkę o pas ze zwyciężczynią tej walki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *