UFC szykuje coś wielkiego i zdaniem Dana White’a organizacja dopiero się rozkręca

Dana White

Jeżeli ktokolwiek sądził, że po sprzedaży UFC organizacja będzie zaliczać spadki lub nic nowego nie wniesie, to bardzo się mylił.

Okazuje się, że UFC pod wodzą nowych właścicieli WME-IMG będzie chciało wejść na kolejny poziom o czym mówił w programie „The Herd” szef organizacji Dana White. Według White’a, UFC jeszcze nie skończyło i jej celem jest stworzenie MMA największą dyscypliną na świecie, choć to bardzo odważne deklaracje.

„Dziesięć, czy piętnaście lat temu widzieliście wywiad ze mną w którym powiedziałem – „Zobaczycie czego dokonamy w kolejnych dziesięciu latach.” Cóż, pozwólcie mi powiedzieć to jeszcze raz. Zobaczycie czego dokonamy w nadchodzących dziesięciu latach. Jestem podekscytowany.

Wystarczy powiedzieć o tym, że w ciągu trzech nadchodzących tygodni ogłosimy coś tak niesamowitego, że rozsadzi wszystkim głowy. I to jest to, co kocham!”

Domyślacie się, co takiego niesamowitego będzie chciało ogłosić UFC w najbliższych dniach? Czy powrót Georgesa St-Pierre będzie czymś co rozsadzi nam głowy? Może UFC szykuje coś naprawdę wielkiego?

10 thoughts on “UFC szykuje coś wielkiego i zdaniem Dana White’a organizacja dopiero się rozkręca

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *