UFC Fight Night 96: Lineker vs. Dodson na Extreme Sports Channel

UFC FIGHT NIGHT LINEKER VS. DODSON_1

Już w ten weekend UFC zawita do Portland w stanie Oregon. W walce wieczoru zmierzą się ze sobą zawodnicy wagi koguciej – znany ze swych wygranych przez nokaut Brazylijczyk John Lineker i Amerykanin John Dodson, zwycięzca 14. sezonu „The Ultimate Fighter”. Ponadto na karcie głównej starcia: Brooks vs. Oliveira, Burkman vs. Ottow i Smolka vs. Moreno. Transmisja na Extreme Sports Channel 2 października od 5:00.

Pochodzący z Brazylii John Lineker ma za sobą pasmo aż pięciu zwycięstw. Podczas swojej ostatniej walki znokautował w znakomitym stylu Michaela McDonalda. Potyczka rozstrzygnęła się już w pierwszej rundzie – Lineker od początku miał przewagę, a spotkanie zakończył mocnym ciosem w szczękę przeciwnika. Za tę walkę otrzymał Performance of the Night Bonus. John Dodson w kwietniu tego roku pokonał Manny’ego Gamburyana. Dodson już przed samą walką prezentował się bardzo pewnie a swego przeciwnika pokonał dzięki serii krótkich ciosów. Jak widać, spotkanie dwóch Johnów w oktagonie zapowiada się naprawdę ciekawie!

Will Brooks odbył pierwszą oficjalną walkę w szeregach UFC podczas finału 23. edycji „The Ultimate Fighter” i było to udany debiut. Udało mu się wówczas wypunktować Rossa Pearsona. Alex Oliveira w lipcu tego roku pokonał Jamesa Moontasri. Wcześniej, podczas walki wieczoru na gali UFC Fight Night: Cowboy vs. Oliveira, został pokonany przez Donalda Cerrone.

Więcej informacji na blogu Extreme Sports Channel: http://pl.extreme.com/blog/ufc, na fan page’u: https://www.facebook.com/extremesportschannel.polska oraz Instagramie: https://www.instagram.com/extremesportschannel.polska/.

UFC FIGHT NIGHT 96: LINEKER VS. DODSON w nocy z 1 na 2 października o 5:00.

Powtórki 2 i 3 października o 21:00 oraz 7 października o 22:00.

Informacja prasowa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *