UFC Fight Night 144: Assuncao vs. Moraes II – bonusy i konferencja

Czterech zawodników wzbogaciło się o dodatkowe 50 000 dolarów.

Po zakończonej gali w Brazylii władze organizacji postanowiły uhonorować czterech zawodników bonusami za najlepsze występy eventu.

Marlon Moraes potrzebował nie wiele ponad 3 minuty by zrewanżować się Raphaelowi Assuncao za porażkę poniesioną z jego rąk  niecałe 2 lata temu. W połowie rundy były mistrz World Series of Fighting wstrząsnął rywalem za sprawą 2 potężnych overhandów, następnie w parterze zapiął gilotynę, którą zmusił Raphaela do poddania.

Jose Aldo po raz kolejny udowodnił, że nadal liczy się w rozgrywce o najwyższe cele w kategorii piórkowej, były mistrz wagi piórkowej kapitalnie stójkowo rozmontował Renato Moicano i zwyciężył przez TKO w II rundzie.

Charles Oliveira dusząc Davida Teymura dopisał do swojego rekordu kolejne zwycięstwo przez poddanie śrubując w ten sposób rekord UFC do 13 wygranych przez poddania.

Johnny Walker potrzebował tylko 15 sekund by znokautować Justina Ledeta, emanujący pewnością siebie i spokojem Brazylijczyk naruszył rywala backfistem a następnie dobił go uderzeniami w parterze.

Poniżej video z pogalowej konferencji.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *