Tyron Woodley krytykuje ranking P4P i upomina się o Joannę Jędrzejczyk

mmafighting.com

Mistrz wagi półśredniej UFC Tyron Woodley wyraził swoją opinię na temat przedstawionego przez FOX Sports rankingu zawodników pound-for-pound UFC.

Jak się okazuje, ranking ten nie przypadł mu do gustu, co oznajmił na swoim Twitterze nie próbując nawet bawić się w uprzejmości i ładne słówka, chociaż sam pracuje dla tej stacji jako analityk walk podczas transmisji gal UFC.

FOX Sports opublikowało grafikę z aktualnym rankingiem P4P na której przedstawiono szóstkę zawodników.

Woodley’owi nie spodobało się, że w grafice nie uwzględniono mistrzyni wagi słomkowej Joanny Jędrzejczyk, która zajmuje #7 pozycję w rankingu pound-for-pound. The Chosen One twierdzi, że Polka zasługuje na lepsze miejsce niż niektórzy z przedstawionych wyżej mistrzów.

— Gdzie jest Joanna Jędrzejczyk!? Czy nie powinieneś obronić pasa, aby dostać się do Top 5? Połowa z waszej szóstki nigdy nie broniła mistrzowskiego pasa. Tak tylko pytam.

Woodley mówiąc o połowie z wymienionej szóstki, która nie broniła jeszcze tytułu ma na myśli mistrza wagi lekkiej Conora McGregora, mistrza wagi piórkowej Maxa Hollowaya i mistrza wagi koguciej Cody’ego Garbrandta. Na tym tle Jędrzejczyk faktycznie wypada lepiej od tej trójki, ponieważ ma już na swoim koncie pięć udanych obron mistrzowskiego pasa i ma w planach jeszcze dwie obrony zanim zmieni kategorię.

One thought on “Tyron Woodley krytykuje ranking P4P i upomina się o Joannę Jędrzejczyk

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *