Tyron Woodley doznał kontuzji i nie spodziewa się szybkiego powrotu

Fot. ufc.com

Mistrz wagi półśredniej UFC Tyron Woodley nie zamierza rywalizować w Oktagonie w najbliższym czasie ze względu na kontuzję.

Podczas wywiadu dla Sirius XM’s MMA Tonight Woodley zdradził, że jest kontuzjowany i nie wie kiedy będzie w stanie wrócić do rywalizacji w UFC.

— Krótko mówiąc, minie minuta zanim wrócę do Oktagonu, co właściwie zadziała na korzyść dla całej dywizji, ponieważ potrzeba jest jakaś zmiana, przetasowanie.

— Nie ma w chwili obecnej prawdziwego pretendenta numer jeden, a kiedy te walki się odbędą i ci goście wyjdą do pojedynków rywalizując ze sobą, prowadząc obozy treningowe i walcząc, mistrz po prostu wróci do akcji. To będzie idealny moment.

Woodley omówił również jego uraz jakim jest uraz obrąbka stawowego w ramieniu, ale dodał też, że nie planuje zabiegu operacyjnego.

— Nie zerwałem go całkowicie, ale uraz jest na tyle poważny, że powinienem rozważyć operację. Właśnie sprawdzam zastrzyki z komórek macierzystych — najpierw rzeczy naturalne — potem rehabilitacja, ponieważ jeśli będę mógł uniknąć operacji, to oczywiście chcę to zrobić. To jest moja opcja na ten moment.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *