[Aktualizacja] Tymoteusz Pledziewicz kontuzjowany! Adam Okniński nowym rywalem Krzysztofa Pietraszka

Adam Okniński

Kontuzja barku wyeliminowała Tymoteusza Pledziewicza z udziału w gali XCage8. Zawodnik No Limits Toruń nabawił się urazu podczas przygotowań do walki w Wielkiej Brytanii. Do końca wierzono w udział Tymka w gali jednak liczne zabiegi oraz rehabilitacja nie przyniosły oczekiwanych rezultatów. W międzyczasie szukano opcji rezerwowej dla Krzysztofa Pietraszka. Od razu uzyskaliśmy deklarację z Poland Top Team, że Adam Okniński (4-1) będzie gotowy do walki. Z uwagi na krótki czas do oficjalnego ważenia, zawodnicy zawalczą w umówionym limicie -98 kg.

[Aktualizacja] Ostatecznie to Sylwester Borys zmierzy się z Krzysztofem Pietraszkiem na otwarcie karty głównej gali XCage8.

W dniu wczorajszym informowaliśmy o walce Adama Oknińskiego który miał zostać przeciwnikiem Krzysztofa Pietraszka w zastępstwo za kontuzjowanego Tymoteusza Pledziewicza. Ostatecznie po głębszym przeanalizowaniu duże różnicy wagowej zawodnik z Ełku wycofał się z tej propozycji. W sytuacji gdy bez przeciwnika cały czas pozostaje również Sylwester Borys, organizator oraz obozy zawodników zadecydował, że to właśnie ta walka będzie najlepszym rozwiązaniem. Walka odbędzie się w umówionym limicie wagowym do 91 kg. Jednocześnie przesunięta zostaje na kartę główną walka Piotr Wróblewskiego z Krzysztofem Braciszewskim.

Informacja prasowa

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *