Trening bokserski Fedora Emelianenko.

Krótki materiał z treningu na tarczach bokserskich z udziałem Fedora Emelianenko. Po treningach z Ernesto Hoostem, tym razem jego trenerem jest Barry Robinson.

13 thoughts on “Trening bokserski Fedora Emelianenko.

  1. hahaha.. eeej no panowie, ale weźcie pod uwagę, że to filmik z fedorem 😉 już lepsze to niż te rosyjskie pieśni pogrzebowe, które prawie zawsze są serwowane do jego filmików;D (bez urazy dla tych pieśni, a moje skojarzenie wynika z nieznajomości rosyjskiego)
    A tak swoja drogą treningi wyjazdowe na pewno wyjdą na dobre fedorowi, w końcu coś poza matką Rosją 😉 odświeżenie jego umiejętności może wyjśc tylko na dobre!;)

  2. Niestety, Fedor skończył się w ciężkiej, za długo siedział na laurach a zawodnicy szli na przód… Teraz nie da rady ich dogonić co najwyżej może być na 2-3 spotkania osobą która przyciągnie kibiców, – potem to już odejdzie 🙂 – szkoda że walczył tak rzadko, – bardzo rzadko. Overeem vs Fedor na zakończenie kariery Fedora, w UFC i po Fedorze 🙂 Fakt był dobry, kończył pięknie zawodników, – ale nie bił się potem już w MMA praktycznie w ogóle. Przeminął, jak każdy zawodnik kiedyś, to jak kariera Pana Małysza 🙂 wiedział kiedy odejść.

  3. ^up – racja, nawet jak nie chce trenować bjj to może sambo i zapasy ze studwudziestokilowcami by poćwiczył. A może z takich treningów nie ma filmików – może tylko bokserkę nagrywają, hehe 🙂

  4. Żal mi was wielcy znawcy. Fiodor wie najlepiej co chce poprawić a to że poniósł 2 porażki – w tym z Werdumem przez swoją nieuwagę i słusznie z Antonio to tylko i wyłącznie że rozpracował jego taktykę która była od dawno ta sama. Nagle wszyscy zaczynają śmiać się z jego dynamiki wielcy znawcy, jeszcze rok temu Fiodor był bożyszczem każdego kto kocha MMA, po tym jak wpadł i odniósł dwie porażki nagle stał się słaby, wypalony i że nic osiągnąć nie może. Prostacy. Tyle na ten temat.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *