Tony Ferguson w zaskakujących słowach o swojej obecnej sytuacji: Jestem typem faceta, który został zantagonizowany, sprowokowany i któremu grożono

middleeasy.com

Tony Ferguson jest jedną z najbardziej interesujących i postaci w MMA i czołowym zawodnikiem dywizji lekkiej UFC. Jednak ostatnio informacje o kolejnej walce Fergusona nie napawają optymizmem i tak naprawdę nie wiadomo, kiedy znowu zawalczy.

W ostatnim czasie wśród fanów MMA zaczęła krążyć pewna zabawa dotycząca Tony’ego Fergusona. Format tej zabawy jest prosty, chodzi o dokończenie zdania: „Tony Ferguson jest typem faceta ______.”

We wtorek, Ferguson postanowił osobiście wziąć udział w tej zabawie i w przeciwieństwie do zazwyczaj żartobliwych stwierdzeń, jego wypowiedź zupełnie nie przypomina żartu.

Zamiast tego El Cucuy wykorzystał tę zabawę jako okazję na omówienie swojej sytuacji i tego, że nie jest zbyt dobrze traktowany.

„Jestem typem faceta, który został zantagonizowany, sprowokowany i któremu grożono za podjęcie i nie podejmowanie walk lub pewnymi możliwościami czerpania korzyści pieniężnych, w przeciwnym razie moja rodzina doznałaby uszczerbku.”

Tony Ferguson zajmujący #1 miejsce w dywizji jest w trudnej sytuacji, ponieważ nie ma zapowiedzianej kolejnej walki, a w związku z długą nieobecnością mistrza Khabiba Nurmagomedova, UFC zestawiło pojedynek o tytuł tymczasowego mistrza między mistrzem wagi piórkowej Maxem Holloway’em a Dustinem Poirierem. Tony Ferguson zasugerował nawet kilka dni temu, że rozważa przejście do kategorii półśredniej.

Ferguson walczył ostatnio w październiku na gali UFC 229, podczas której pokonał byłego mistrza wagi lekkiej Anthony’ego Pettisa przez TKO po przerwaniu przez narożnik.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *