Tony Ferguson ostro o Khabibie Nurmagomedovie: „Odsuńmy wszystkie bzdury na bok, ten gość to płaczliwa dzi**a”

Mike Roach/Zuffa LLC/Zuffa LLC via Getty Images
Mike Roach/Zuffa LLC/Zuffa LLC via Getty Images

Między dwoma pretendentami do tytułu Tonym Fergusonem i Khabibem Nurmagomedovem zaczyna coraz bardziej iskrzyć w perspektywie pojedynku, który da zwycięzcy walkę o pas.

Tony Ferguson po ostatniej wygranej z Rafaelem dos Anjos powiększył serię zwycięstw do dziewięciu wygranych walk, co jest jednym z najlepszych wyników w dywizji. Khabib Nurmagomedov z kolei jest niepokonany w całej swojej karierze i po ostatniej zwycięskiej walce z Michaelem Johnsonem powiększył swój rekord do 24-0.. Oprócz tego od przejścia do UFC w 2012 roku Khabib wygrał osiem walk.

Mimo wszystko na Tonym Fergusonie wynik Khabiba Nurmagomedova nie robi wrażenia i w ostatnim odcinku „The MMA Hour” wypowiedział się dość ostro na temat Rosjanina.

” Odsuńmy wszystkie bzdury na bok, ten gość to płaczliwa dzi**a. On może skomleć ile zechce. Zamiast ludzi mówiących, „musisz zdobyć ten pas,” lub „musisz zrobić to czy tamto” — ja podnoszę mój mały palec do góry i k***a idę dalej. Zamierzam robić to, co robię do tej pory co wiąże się z dbaniem o rodzinę i trenowanie swojego dupska. To z kolei przekłada się na zwycięstwa i zdobywanie bonusów za występy wieczoru. Co mam w tej chwili? Mam osiem skończeń w dwunastu walkach. Mam dziewięć zwycięstw z rzędu i rekord 22-3, zgadza się? Cholera, gdzie jest więc moja walka o pas? Ja nie narzekam i nic nie mówię, bo wiem, że to do mnie przyjdzie.”

Pojedynek między Fergusonem i Nurmagomedovem zobaczymy prawdopodobnie jakoś na początku roku.

2 thoughts on “Tony Ferguson ostro o Khabibie Nurmagomedovie: „Odsuńmy wszystkie bzdury na bok, ten gość to płaczliwa dzi**a”

  1. Boże jaki ten Ferguson naiwny… Czasy kiedy walki dostawali ludzie z rankingu minęły, kiedy Rudy zaczął rządzić w UFC! Khabib ma rekord 24-0 i ma prawo krzyczeć o coś co powinien dostać. Podobnie jak Tony. niestety Conor ma przerwę. Khabib powiedział otwarcie że nie będzie czekać na Rudego tylko chce Fergusona…więc w czym problem? Ferguson oczernia innych i uważa że obrzucanie obelgmi i wyzwiskami jest ok???
    Piepszony hipokryta, właśnie w taki sposób próbuje zwrócić na siebie uwage! Niech zawalczą między sobą o TSa i będzie z bani. Wszyscy zadowoleni.

  2. on sam płacze tylko trochę na inny temat. no racja niech zawalczą i będzie wiadomo. myślę ze jednak polegnie z Khabibem, ostatnia jego walka z RDA jakoś nie powaliła. niby miał przewagę ale to wynikało chyba raczej z gorszej dyspozycji Rafała. w rewanżu mogłoby być różnie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *