Tito Ortiz aresztowany za przemoc domową.

„TMZ dowiedziało się o kilku jednostkach policyjnych, które przybyły pod dom Tito Ortiza i Jenny Jameson w Huntington Beach, zaraz po tym jak policjanci otrzymali zgłoszenie o zakłóceniu porządku dzisiejszego poranka.”

Zaraz po tym newsie doszła aktualizacja. Niestety okazało się, że Tito Ortiz opuścił dom w eskorcie policji.

TMZ dowiedziało sie, że Tito Ortiz przed chwilą został aresztowany za przemoc domową wobec swojej narzeczonej, Jenny Jameson, z którą dzieli dom.

Sprawa okazała się dosyć poważna bowiem Jenna ma widoczne ślady przemocy. Tito został aresztowany i przetransportowany do więzienia. Warto także dodać, że aktualny trener The Ultimate Fighter 11 nie jest w związku małżeńskim z Jenną, ale mają razem ze sobą dwójkę dzieci.

Oprócz problemów osobistych, Tito Ortiz miał ostatnio kłopoty ze zdrowiem. Podczas ostatniego pobytu w szpitalu schudł prawie 7kg!.

10 thoughts on “Tito Ortiz aresztowany za przemoc domową.

 1. Panie i Panowie. Pozwólcie, że przypomnę Wam kilka kwestii:

  http://www.fight24.pl/war-machine-o-swojej-karierze-jako-aktor-porno/

  Co ja wtedy napisałem?

  Mama musi być z niego dumna… Kto wie, może spotka się na “planie filmowym” z panną Tito Ortiza… Jacy oni wszyscy “wyzwoleni”, “postępowi” i “nowocześni”… Może pewnego dnia zobaczy na ekranie własną córkę… Grzech go zniszczy.

  Stało się to bardzo szybko:

  http://www.fight24.pl/war-machine-ma-problem/

  Duchowa degradacja, rozdrażnienie, niepokój i unoszenie się emocjonalne nawet wobec błahostek- kiedy ma się ciężkie grzechy to z każdym, bez wyjątku, tak się dzieje. http://www.youtube.com/watch?v=r0q_VGacfNk

 2. Przypomina to petardę noworoczną, która odpalona leci w górę, aby przez krótką chwilę zabłysnąć, a po chwili spaść i już nigdy więcej już się nie wznieść. Krótki błysk przysłania fragment nieba, ale niebo jak istniało, tak istnieje, a krótki błysk może zakryć najwyżej jego fragment- tym obserwującym petardę. Na następny dzień służby porządkowe zbierają takie spopielone petardy i wrzucają je do śmietnika, wywożą i zostawiają na wysypisku.

  http://www.youtube.com/watch?v=r0q_VGacfNk

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *