Tecia Torres uważa, że jej walka z Jessicą Andrade zasługuje na lepsze miejsce w karcie walk

reebok.ca

Tecia Torres nie jest zbyt zadowolona z miejsca jakie zajmuje na karcie jej walka z Jessicą Andrade na gali UFC na FOX 28.

Torres nie ma jednak co narzekać, ponieważ jej pojedynek będzie co-main eventem gali w Orlando, jednak zawodniczka twierdzi, że jej walka z Andrade powinna być walką wieczoru. Tymczasem głównym pojedynkiem będzie walka w wadze piórkowej między Joshem Emmettem a Jeremym Stephensem.

Torres i Andrade spotkają się w walce, która ma wyłonić pretendentkę numer jeden do pojedynku o tytuł wagi słomkowej UFC. Nieco ponad miesiąc później, mistrzyni Rose Namajunas zmierzy się z w rewanżu z byłą mistrzynią Joanną Jędrzejczyk na gali UFC 223.

Oczywiście, Torres nie ma nic przeciwko walce pomiędzy Jeremym Stephensem i Joshem Emmettem, ale skłamałaby, gdyby powiedziała, że ​​jej pojedynek z Andrade nie zasługuje na lepsze miejsce.

„Myślę, że ta walka zdecydowanie powinna być głównym pojedynkiem wieczoru, ale to tak naprawdę nie ma znaczenia. I tak jestem wdzięczna za walkę i chcę po prostu wejść tam i odnieść kolejne wielkie zwycięstwo, dzięki czemu będę mogła zbliżyć się o krok do walki o tytuł.

Patrząc na kartę, zdecydowanie uważam, że nasza walka powinna być w tamtym miejscu, ale jest OK.”

Torres raczej nie będzie chciała się tym rozpraszać mając przed sobą walkę z niebezpieczną przeciwniczką jaką jest Andrade i perspektywę walki o pas wagi słomkowej. Torres chciałaby odnieść zwycięstwo z Andrade, a potem z niecierpliwością czekać na wynik walki pomiędzy Namajunas a Jędrzejczyk, aby mogła zmierzyć się ze zwyciężczynią. Torres w przeszłości stoczyła już dwie walki z Namajunas wygrywając pierwszą i przegrywając w rewanżu, więc obydwie zawodniczki mają wspólną historię, która czeka na ostateczne rozstrzygnięcie.

Torres jednoznacznie stwierdziła, że bez względu na to, czy będzie to walka w co-main evencie, czy główna walka wieczoru, jej pojedynek z Andrade będzie miała dużą oglądalność, zważywszy na to, jak duże znaczenie będzie mieć dla dywizji słomkowej.

„Wierzę, że na pewno tak będzie. Wierzę, że będzie to walka z dużą oglądalnością na koniec wieczoru.”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *