’Talenty Fight24.pl’ z medalami na PP No Gi w Luboniu

Adam Jankowski z S4 Fight&Cross i Paweł Kozłowski z Backyard Boxing Wiedeń zdobyli złote medale w swoich kategoriach wagowy podczas IV Pucharu Polski No Gi w Luboniu pod Poznaniem. Nie powiodło się innemu 'Talentowi’. Emil Różewski w swojej drugiej walce w dywizji purpurowych pasów przegrał na punkty ze zwycięzcą drugiego sezonu MMAster, Danielem Skibińskim.

Kozłowski okazał się bezkonkurencyjny w wadze do 67,5 kg niebieskich pasów. Trzecie miejsce w tej dywizji zajął znany z walk w formule MMA, Dawid Żywica z Berserker’s Team. W kategori 79,5 kg złoto padło łupem Adama Jankowskiego z S4 Fight&Cross. Sukces podopiecznego Roberta Jocza jest tym bardziej warty uwagi, że jest to zawodnik wywodzący się z formuł uderzanych.

Największym zwycięzcą turnieju został Maksymilian Wiśniewski z Zenith Polska/Invictus BJJ. Prowadzący własny klub pod Poznaniem zawodnik wygrał dywizję czarnych pasów, za co otrzymał okrągły tysiąc euro. Obecnie najlepszy czarny pas startujący na zawodach ma za sobą również amatorskie walki w MMA.