Tag Archive | "Evgeny Egemberdiev"

ACA 102 Ałmaty – wyniki walk

Przedstawiamy wyniki walk gali ACA 102, która odbędzie się w Ałmaty Arena w Ałmaty w Kazachstanie. Na gali odbędą się dwie walki o tytuły mistrzowskie. O pas wagi półśredniej zmierzą się mistrz Albert Tumenov i Beslan Ushukov, a o tytuł wagi średniej zawalczą mistrz Salamu Abdurakhmanov i Valery Myasnikov. Na gali zadebiutuje również Rafał Haratyk, którego rywalem będzie Arbi Agujev.

Początek gali o godzinie 13:30. Transmisja karty głównej o godzinie 17:45 na sport.tvp.pl . PPV dostępne na stronie ppv.aca-mma.com/en/

Karta główna

Walka o tytuł wagi półśredniej
77 kg: Albert Tumenov pokonał Beslana Ushukova przez KO (cios), runda 2

Walka o tytuł wagi średniej
84 kg: Salamu Abdurakhmanov pokonał Valery’ego Myasnikova przez poddanie, runda 2

70 kg: Vener Galiev pokonał Ermeka Tlauova przez TKO, runda 2
77 kg: Rafał Haratyk pokonał Arbiego Aguejeva przez TKO (kontuzja nogi/Agujev nie wyszedł do drugiej rundy), runda 1
120 kg: Roggers Souza pokonał Shakhmarala Dzhetpisova przez TKO, runda 2

Karta wstępna
70 kg: Zharbek Teshabaev pokonał Musę Khamanaeva przez TKO (ciosy i kolana), runda 2
66 kg: Adlan Bataev pokonał Joao Nogueirę przez jednogłośną decyzję
77 kg: Chersi Dudaev pokonał Alexandra Chernova przez jednogłośną decyzję
61 kg: Khusein Sheikhaev pokonał Erzhana Estanova przez poddanie (dźwignia Suloeva), rudna 1
93 kg: Cory Hendricks pokonał Luke’a Barnatta przez poddanie (duszenie zza pleców), runda 2
66 kg: Nursultan Kassymkhanov pokonał Alexandra Pedusona przez niejednogłośną decyzję
93 kg: Carlos Eduardo pokonał Isę Umarov przez poddanie (duszenie zza pleców), runda 1
61 kg: Kanatbek Keldibekov pokonał Altynbeka Dzhumanuly przez niejednogłośną decyzję
77 kg: Altynbek Mamashev pokonał Goyti Dazaeva przez TKO, runda 1
93 kg: Jose Daniel Toledo Canellas pokonał Almanbeta Nuraly przez TKO, runda 2
66 kg: Ivan Zhvirblia pokonał Fanila Rafikova przez jednogłośną decyzję

Posted in Wyniki galComments (0)

ACA 102 Ałmaty

ACA 102 Ałmaty

Data: 29.11.2019
Miejsce: Ałmaty Arena, Ałmaty – Kazachstan

Karta główna

Walka o tytuł wagi półśredniej
77 kg: Albert Tumenov (c) vs. Beslan Ushukov

Walka o tytuł wagi średniej
84 kg: Salamu Abdurakhmanov (c) vs. Valery Myasnikov

70 kg: Ermek Tlauov vs. Vener Galiev
84 kg: Rafał Haratyk vs. Arbi Agujev
120 kg: Shakhmaral Dzhepisov vs. Roggers Souza

Karta wstępna
70 kg: Zharabek Teshebaev vs. Musa Khamanaev
66 kg: Adlan Bataev vs. Joao Luiz Nogueira
77 kg: Chersi Dudaev vs. Alexander Chernov
61 kg: Yerzhan Estanov vs. Khusein Sheikhaev
93 kg: Luke Barnatt vs. Cory Hendricks
66 kg: Nursultan Kassymhanov vs. Alexander Peduson
93 kg: Carlos Eduardo vs. Isa Umarov
61 kg: Kanat Keldibekov vs. Altynbek Dzhumanaly
77 kg: Goyti Dazaev vs. Altynbek Mamashev
93 kg: Almanbet Nuraly vs. Jose Daniel Toledo Canellas
66 kg: Ivan Zhvirblia vs. Fanil Rafikov

Posted in RozpiskiComments (0)

ACA 97: Krasnodar – wyniki walk

Przedstawiamy wyniki walk gali ACA 97: Krasnodar na której walką wieczoru był poojedynek w wadze ciężkiej między Evgenyem Goncharovem a Tonym Johnsonem.

Walka wieczoru
265 lbs.: Evgeny Goncharov pokonał Tony’ego Johnsona przez jednogłośną decyzję

Karta główna
170 lbs.: Mukhamed Berkhamov pokonał Ciro Rodriguesa przez jednogłośną decyzję
125 lbs.: Azamat Kerefov pokonał Gogę Shamatavę przez niejednogłośną decyzję
155 lbs.: Yusuf Raisov pokonał João Luisa Nogueirę przez jednogłośną decyzję
185 lbs.: Nikola Dipchikov pokonał Alexeya Efremova przez KO (ciosy), runda 1, 00:34

Karta wstępna
205 lbs.: Alexey Butorin pokonał Evgenya Egemberdieva przez KO (wysokie kopnięcie i ciosy), runda 1, 04:41
145 lbs.: Apti Bimarzaev pokonał Ramazana Kisheva przez TKO (ciosy), runda 2, 1:24
265 lbs.: Denis Smoldarev pokonał Ioannisa Arzoumanidisa przez TKO (ciosy), runda 3:35
185 lbs.: Vyacheslav Babkin pokonał Bruno Santosa przez TKO (uderzenia), runda 1, 2:33
205 lbs.: Nasrudin Nasrudinov pokonał Jorge Gonzaleza przez TKO (ground and pound), runda 2, 03:58
125 lbs.: Islam Meshev pokonał Murada Kalamova przez TKO (ciosy), runda 2, 03:07

Posted in Wyniki galComments (0)

ACA 97: Krasnodar

ACA 97: Krasnodar

Data: 31.08.2019
Miejsce: Basket Hall, Krasnodar – Rosja

Karta główna

Walka o tytuł wagi ciężkiej
265 lbs.: Evgeny Goncharov (c) vs. Tony Johnson Jr.

Co-main event
Walka o tytuł wagi półśredniej
170 lbs.: Mukhamed Berkhamov (c) vs. Ciro Rodrigues

135 lbs.: Azamat Kerefov vs Goga Shamatava
155 lbs.: Yusuf Raisov vs. Joao Luiz Nogueira
185 lbs.: Alexey Efremov vs. Nikola Dipchikov

Karta wstępna
145 lbs.: Adlan Bataev vs. Mukhamed Kokov
205 lbs.: Alexey Butorin vs. Evgeny Egemberdiev
185 lbs.: Bruno Santos vs. Vycheslav Babkin
205 lbs.: Muslim Magomedov vs. Ilya Shcheglov
145 lbs.: Ramazan Kishev vs. Apti Bimarzaev
265 lbs.: Denis Smoldarev vs. Ioannis Arzoumanidis
205 lbs.: Nasrudin Nasrudinov vs. Jorge Gonzalez
125 lbs.: Murad Kalamov vs. Islam Meshev

Posted in RozpiskiComments (0)

ACA 91 – wyniki walk

Przedstawiamy wyniki walk gali ACA 91, która odbyła się minionej nocy w Groznym w Czeczenii. Walką wieczoru był pojedynek w wadze półśredniej między Eliasem Silvério a Arbim Agujevem.

Walka wieczoru
170 lb: Elias Silvério pokonał Arbiego Agujeva przez decyzję

Karta główna
170 lb: Beslan Isaev pokonał Evgeniya Bondara przez TKO, runda 3, 0:50
185 lb: Baisangur Vakhitov pokonał Alexeya Efremova przez jednogłośną decyzję
170 lb: Brett Cooper pokonał Azamata Amagova przez jednogłośną decyzję
170 lb: Imanali Gamzatkhanov pokonał Dauda Shaikhaeva przez jednogłośną decyzję
145 lb: Felipe Froes pokonał Saifullę Dzhabrailova przez TKO, runda 1, 0:48
125 lb: Murad Zeinulabidov pokonał Ruslana Abiltarova przez TKO, runda 1, 1:13
205 lb: Nasrudin Nasrudinov pokonał Rasula Saithozhaeva przez TKO, runda 2, 1:56
125 lb: Imran Bukuev pokonał Darrena Mimę przez jednogłośną decyzję
135 lb: Murad Kalamov pokonał Daniela Santosa przez jednogłośną decyzję
170 lb: Husein Kushagov pokonał Roana Carneiro przez jednogłośną decyzję
135 lb: Shamil Shakhbulatov pokonał Dileno Lopesa przez TKO, runda 2, 0:42
145 lb: Alikhan Suleimanov pokonał Fanila Rafikova przez jednogłośną decyzję
125 lb: Mansur Khatuev pokonał Felipe Silvę przez jednogłośną decyzję
265 lb: Kazbek Saidaliev pokonał Roggersa Souzę przez jednogłośną decyzję
135 lb: Rodrigo Praia pokonał Imrana Zhulagova przez jednogłośną decyzję
205 lb: Evgeny Egemberdiev pokonał Ivana Lukina przez jednogłośną decyzję
185 lb: Vitaliy Nemchinov pokonał Khetaga Plieva przez jednogłośną decyzję
135 lb: Trevin Jones pokonał Mehdiego Baidulaeva przez poddanie, runda 1, 4:37
145 lb: Khaseyn Sheikhaev pokonał Kanata Keldibekova przez jednogłośną decyzję

Posted in Wyniki galComments (0)

ACA 91

ACA 91

Data: 26.01.2018
Miejsce: SC Colosseum, Grozny, Czeczenia – Rosja

Walka wieczoru
170 lbs.: Elias Silverio vs. Arbi Agujev

170 lbs.: Beslan Isaev vs. Evgeniy Bondar
205 lbs.: Evgeny Egemberdiev vs. Igor Poterya
185 lbs.: Alexey Efremov vs. Baisangur Vakhitov
170 lbs.: Imanali Gamzatkhanov vs. Daud Shaikhaev
125 lbs.: Darren Mima vs. Imran Bukuev
205 lbs.: Nasrudin Nasrudinov vs. Rasul Saithozhaev
135 lbs.: Daniel Santos vs. Murad Kalamov
125 lbs.: Ruslan Abiltarov vs. Murad Zeinulabidov
170 lbs.: Brett Cooper vs. Azamat Amagov
170 lbs.: Roan Carneiro vs. Husein Kushagov
135 lbs.: Dileno Lopes vs. Shamil Shakhbulatov
125 lbs.: Felipe Silva vs. Mansur Khatuev
145 lbs.: Felipe Froes vs. Saifulla Dzhabrailov
145 lbs.: Fanil Rafikov vs. Alikhan Suleimanov
145 lbs.: Kanat Keldibekov vs. Khaseyn Sheikhaev
135 lbs.: Mehdi Baidulaev vs. Trevin Jones
135 lbs.: Imran Zhulagov vs. Rodrigo Praia
185 lbs.: Khetag Pliev vs. Vitaliy Nemchinov
265 lbs.: Kazbek Saidaliev vs. Roggers Souza

Posted in RozpiskiComments (0)

ACB 69: Young Eagles 22

ACB 69: Young Eagles 22

Data: 9.09.2017
Miejsce: Almaty Arena, Ałmaty – Kazahstan Read the full story

Posted in RozpiskiComments (0)


Dzisiaj polecamy


Najbliższa gala

ACA 103: Yagshimuradov vs. Butorin

Data: 14.12.2019, Sankt Petersburg

UFC 245: Usman vs Covington

Data: 14.12.2019, T-Mobile Arena, Las Vegas, Nevada – USA

Bellator 235 “Salute the Troops”: Barnett vs. Markes

Data: 20.12.2019, Neal S. Blaisdell Center, Honolulu – Hawaje

GLORY Collision 2: Unfinished Business

Data: 21.12.2019, GelreDome, Arnhem – Holandia

Zobacz więcej gal »

Współpraca

Patronat medialny





Fight24 na FB i Twitter



Zaprzyjaźnione kluby

fight24 mma

Polecane serwisy

Kontakt

Znajdź nas na

Informacje

Popularne tagi

Alistair Overeem Anderson Silva Bellator BJJ BJ Penn boks Brock Lesnar Cain Velasquez Dana White Dan Henderson DREAM Fedor Emelianenko fight24.pl Frank Mir Gegard Mousasi Georges St. Pierre Grappling GSP Jan Błachowicz Jon Jones Josh Barnett Junior Dos Santos K-1 kickboxing KSW Lyoto Machida Mamed Khalidov Mariusz Pudzianowski mma MMA INFO MMA News Muay Thai Nick Diaz Randy Couture Rashad Evans Shane Carwin Tito Ortiz Tomasz Drwal TUF UFC

© 2019 FIGHT24.PL – MMA i K-1, UFC.