Tag Archive | "Donovan Wisse"

GLORY Collision 2: Unfinished Business – wyniki walk

GLORY

Przedstawiamy wyniki walk gali GLORY Collision 2: Unfinished Business na której walką wieczoru był pojedynek o tytuł wagi ciężkiej między mistrzem Rico Verhoevenem a Badrem Hari.

Read the full story

Posted in Wyniki galComments (0)

GLORY Collision 2: Unfinished Business – odliczanie do gali i informacja o transmisji

Przed nami gala GLORY Collision 2: Unfinished Business w holenderskim Arnhem podczas której dojdzie do arcyciekawego pojedynku o tytuł wagi ciężkiej między mistrzem Rico Verhoevenem a Badrem Hari. Organizacja GLORY przygotowała szereg materiałów video promujących galę i tę walkę.

Pierwszy raz Rico Verhoeven i Badr Hari spotkali się 10 grudnia 2016 roku w niemieckim Oberhausen. Oczekiwana przez wszystkich niezwykle interesująca walka zakończyła się niestety kontuzją ramienia Badra Hari’ego w drugiej rundzie, przez co Marokańczyk nie był w stanie kontynuować pojedynku.

Taki wynik pojedynku pozostawił wielki niedosyt, ale już w ten weekend Verhoeven i Hari ponownie stanął naprzeciw siebie w ringu, aby rozstrzygnąć niedokończony interes.

Poniżej informacja o transmisji oraz materiały promujące ten świetnie zapowiadający się pojedynek.

TRANSMISJA

Galę GLORY Collision 2: Unfinished Business będzie można obejrzeć na stronie oraz w aplikacji TVP Sport. Początek transmisji zaplanowano na godzinę 16:55.

ZAPOWIEDŹ

ODLICZANIE DO GLORY COLLISION 2: UNFINISHED BUSINESS

Posted in K-1Comments (0)

GLORY Collision 2: Unfinished Business

GLORY Collision 2: Unfinished Business

Data: 21.12.2019
Miejsce: GelreDome, Arnhem – Holandia

Karta główna

Walka o tytuł wagi ciężkiej
+95 kg: Rico Verhoeven (c) vs. Badr Hari

Co-main event
-95 kg: Luis Tavares vs. Stéphane Susperregui

-70 kg: Mohammed Jaraya vs. Massaro Glunder
-65 kg: Zakaria Zouggary vs. Asa Ten Pow

Super Fight Series
-85 kg: Alex Pereira vs. Ertugrul Bayrak
-65 kg: Serhiy Adamchuk vs. Aleksei Ulianov
-95 kg: Michael Duut vs. Ariel Machado
-70 kg: Itay Gershon vs. Sanjin Li

Karta wstępna
+95 kg: Jahfarr Wilnis vs. Antonio Plazibat
-85 kg: César Almeida vs. Donovan Wisse
+95 kg: Cihad Kepenek vs. Nordine Mahieddine
-85 kg: Kevin van Heeckeren vs. Ulrik Bokeme
-55 kg: Yi Xu vs. Bekah Irwin

Posted in RozpiskiComments (0)

GLORY 70: Lyon

GLORY 70: Lyon

Data: 26.10.2019
Miejsce: Palais des Sports de Gerland, Lyon – Francja

Karta główna

Walka o tytuł tymczasowego mistrza wagi półśredniej
77 kg: Murthel Groenhart vs. Troy Jones

Co-main event
65 kg: Abdellah Ezbiri vs. Zakaria Zouggary

85 kg: Donovan Wisse vs. Jason Wilnis
70 kg: Michael Palandre vs. Bruno Gazani

Superfight Series
120 kg: Kirill Kornilov vs. Nordine Mahieddine
85 kg: Matěj Peňáz vs. Yassine Ahaggan
77 kg: Jamie Bates vs. Vedat Hoduk
70 kg: Guerric Billet vs. Mohamed Hendouf
65 kg: Thong Fairtex vs. Masaya Kubo

Karta wstępna
77 kg: Cédric Do vs. Mehdi Kada
55 kg: Anaëlle Angerville vs. Maria Lobo
65 kg: Yoann Mermoux vs. Said Ahamada

Posted in RozpiskiComments (0)

GLORY 64: Strasbourg – wyniki walk

Prezentujemy wyniki walk gali GLORY 64, która odbędzie się dzisiaj w Strasbourgu we Francji. W karcie głównej zobaczymy dwa pojedynki o tytuły mistrzowskie. Harut Grigorian będzie bronił tytułu wagi półśredniej w walce z Cedriciem Doumbe, a Anissa Meksen zmierzy się z Tiffany Van Soest w obronie tytułu super koguciej.

Karta główna (godzina 21:00)

Walka o tytuł wagi półśredniej
-77 kg: Cédric Doumbé pokonał Haruta Grigoriana przez TKO (trzy nokdauny), runda 2, 2:59

Walka o tytuł wagi super koguciej
-54 kg: Anissa Meksen pokonała Tiffany van Soest przez niejednogłośną decyzję (47-48, 49-46, 50-45, 50-45, 50-45)

+95 kg: D’Angelo Marshall pokonał Daniela Skvora przez KO (cios), runda 3, 1:43
-95 kg: Donegi Abena pokonał Michaela Duuta przez niejednogłośną decyzję (27-30, 30-27, 29-28, 28-29, 29-28)

Super Fight Series (godzina 19:00)
-77 kg: Alim Nabiyev pokonał Murthela Groenharta przez niejednogłośną decyzję (27-30, 29-28, 29-28, 29-28, 29-28)
-95 kg: Zinedine Hameur-Lain pokonał Artura Gorlova przez dyskwalifikację (zamierzony faul), runda 1
-65 kg: Anvar Boynazarov pokonał Abdellaha Ezbiriego przez jednogłośną decyzję (29-28, 29-26, 29-27, 29-27, 29-27)
-85 kg: Mike Lemaire pokonał Ariana Sadikovica przez niejednogłośną decyzję (28-29, 28-29, 29-28, 29-28, 29-28)
-85 kg: Donovan Wisse pokonał Matěja Peňáza przez TKO (cios na tułów), runda 2, 2:49
-70 kg: Itay Gershon vs. William Goldie-Galloway

Karta wstępna (godzina 17:00)
-65 kg: Aleksei Ulianov pokonał Massaro Glundera przez jednogłośną decyzję (29-28, 29-28, 29-28, 29-28, 30-27)
-70 kg: Michaël Palandre pokonał Guerrica Billeta przez niejednogłośną decyzję (30-27, 27-30, 28-29, 29-28, 29-28)
-85 kg: Ertugrul Bayrak pokonał Jakoba Stybena przez niejednogłośną decyzję (29-28, 28-29, 29-28, 29-28, 29-28)
-54 kg: Sarah Moussaddak pokonała Jiwaen Lee przez niejednogłośną decyzję (30-27, 28-29, 30-27, 30-27, 29-28)
-77 kg: Dani Traoré pokonał Jeremy’ego Antonio przez TKO (trzy nokdauny), runda 2, 1:30
-65 kg: River Daz pokonał Vincenta Foschianiego przez niejednogłośną decyzję (30-27, 27-30, 30-27, 28-29, 29-28)
-85 kg: Mathieu Ceva pokonał Daniela Krosta przez niejednogłośną decyzję (29-28, 27-30, 29-28, 29-28, 29-28)

Posted in Wyniki galComments (0)

Wyniki ważenia przed Glory 64: Strasbourg

Wszyscy zawodnicy zmieścili się w wymaganych limitach.

Read the full story

Posted in MMAComments (0)

GLORY 64: Strasbourg

GLORY 64: Strasbourg

Data: 9.03.2019
Miejsce: Rhenus Sport, Strasbourg – Francja

Karta główna

Walka o tytuł wagi półśredniej
-77 kg: Harut Grigorian (c) vs. Cedric Doumbe

Walka o tytuł wagi super koguciej
-54 kg: Anissa Meksen (c) vs. Tiffany Van Soest

+95 kg: D’Angelo Marshall vs. Daniel Skvor
-95 kg: Michael Duut vs. Donegi Abena

Super Fight Series
-77 kg: Murthel Groenhart vs. Alim Nabiyev
-95 kg: Zinedine Hameur-Lein vs. Artur Gorlov
-65 kg: Abdellah Ezbiri vs. Anvar Boynazarov
-85 kg: Mike Lemaire vs. Arian Sadikovic
-85 kg: Matej Penaz vs. Donovan Wisse
-70 kg: Itay Gershon vs. William Goldie-Galloway

Karta wstępna
-65 kg: Aleksei Ulianov vs Massaro Glunder
-70 kg: Guerric Billet vs. Michael Palandre
-85 kg: Ertugrul Bayrak vs. Jakob Styben
-54 kg: Sarah Moussaddak vs. Jiwaen Lee
-77 kg: Dani Traore vs. Jeremy Antonio
-65 kg: Vincent Foschiani vs. River Daz
-85 kg: Daniel Krost vs. Mathieu Ceva

Posted in RozpiskiComments (0)

GLORY 62 Rotterdam – wyniki na żywo

Wyniki walk gali, która odbywa się w Rotterdamie. Podczas gali zawalczy Arkadiusz Wrzosek.

Walka wieczoru:
+95 kg: Jamal Ben Saddik pokonał Benjamina Adegbuya przez KO (ciosy) 1:54, runda 1 – finał turnieju wagi ciężkiej

Karta główna:

+95 kg: Jamal Ben Saddik pokonał Guto Inocente przez jednogłośną decyzję – półfinał turnieju wagi ciężkiej
+95 kg: Benjamin Adegbuyi pokonał Jahfarra Wilnisa przez KO (wysokie kopnięcie) 2:39, runda 3 – półfinał turnieju wagi ciężkiej
-95 kg: Luis Tavares pokonał Artura Gorlova przez niejednogłośną decyzję
+95 kg: Guto Inocente pokonał Mohameda Abdallaha przez niejednogłośną decyzję -ćwierćfinał turnieju wagi ciężkiej
+95 kg: Jahfarr Wilnis pokonał Tomasa Moznego przez niejednogłośną decyzję – ćwierćfinał turnieju wagi ciężkiej
+95 kg: Jamal Ben Saddik pokonał Juniora Tafę przez TKO (2 knockdowny) 2:56, runda 1 – ćwierćfinał turnieju wagi ciężkiej
+95 kg: Benjamin Adegbuyi pokonał Arkadiusza Wrzoska przez jednogłośną decyzję – ćwierćfinał turnieju wagi ciężkiej

GLORY SUPERFIGHT SERIES
-70 kg: Marat Grigorian pokonał Christiana Bayę przez jednogłośną decyzję
-70 kg: Tyjani Beztati pokonał Stoyana Koprivlenskiego przez jednogłośną decyzję
-77 kg: Dmitrii Menshikov pokonał Robbiego Hagemana przez TKO (ciosy) 1:53, runda 1
-77 kg: Hamicha pokonał Milesa Simsona przez KO (wysokie kopnięcie) 1:53, runda 1
+95 kg: Roël Mannaart pokonał Kirilla Kornilova przez jednogłośną decyzję – walka rezerwowa turnieju wagi ciężkiej

Karta wstępna:
-85 kg: Ertuğrul Bayrak  pokonał Donovana Wisse przez niejednogłośnądecyzję

Posted in K-13 komentarze

GLORY 62 Rotterdam – wyniki ważenia

glorykickboxing.com
James Law, Glory Sports International

Przedstawiamy wyniki ważenia przed dzisiejszą galą GLORY 62 Rotterdam na której odbędzie się turniej wagi ciężkiej w którym wystąpi Arkadiusz Wrzosek. Rywalem Polaka będzie Rumun Benjamin Adegbuyi.

Początek gali dzisiaj o godzinie 17:30

Transmisja

Karta główna

Finał turnieju wagi ciężkiej
+95 kg: — vs. —

Półfinał turnieju wagi ciężkiej
+95 kg: — vs. —

Ćwierćfinały turnieju wagi ciężkiej
+95 kg: (Walka A) Benjamin Adegbuyi (259.5 lb / 117.7 kg) vs. Arkadiusz Wrzosek (239 lb / 108.4 kg)
+95 kg: (Walka B) Jamal Ben Saddik (272.7 lb / 123.7 kg) vs. Junior Tafa (267 lb / 121.1 kg)
+95 kg: (Walka C) Jahfarr Wilnis (250.9 lb / 113.8 kg) vs. Tomas Mozny (259.7 lb / 117.8 kg)
+95 kg: (Walka D) Guto Inocente (251.8 lb / 114.2 kg) vs. Mohamed Abdallah (259.9 lb / 117.9 kg)

-95 kg: Luis Tavares (207.7 lb / 94.2 kg) vs. Artur Gorlov (208.6 lb / 94.6 kg)

GLORY 62 SUPERFIGHT SERIES
-70 kg: Marat Grigorian (153.9 lb / 69.8 kg) vs. Christian Baya (153.7 lb / 69.7 kg)
-70 kg: Tyjani Beztati (153.7 lb / 69.7 kg) vs. Stoyan Koprivlenski (154.3 lb / 70 kg)
-77 kg: Robbie Hageman (168 lb / 76.2 kg) vs. Dmitrii Menshikov (169.1 lb / 76.7 kg)
-77 kg: Miles Simson (168.2 lb / 76.3 kg) vs. Hamicha (168.9 lb / 76.6 kg)

+95 kg: Roël Mannaart (224.2 lb / 101.7 kg) vs. Kirill Kornilov (258.4 lb / 117.2 kg) – walka rezerwowa turnieju wagi ciężkiej
+95 kg: Cihad Kepenek (265 lb / 120.2 kg) – zawodnik rezerwowy turnieju wagi ciężkiej

Karta wstępna
-85 kg: Donovan Wisse (184.8 lb / 83.8 kg) vs. Ertuğrul Bayrak (187 lb / 84.8 kg)

GALERIA ZDJĘĆ

Posted in K-1Comments (0)

GLORY 62 Rotterdam

GLORY 62 Rotterdam

Data: 8.12.2018
Miejsce: Ahoy Rotterdam, Rotterdam – Holandia

Karta główna

Finał turnieju wagi ciężkiej
+95 kg: — vs. —

-95 kg: Luis Tavares vs. Artur Gorlov

Półfinał turnieju wagi ciężkiej
+95 kg: — vs. —

Ćwierćfinał turnieju wagi ciężkiej
+95 kg: Guto Inocente vs. Mohamed Abdallah
+95 kg: Jahfarr Wilnis vs. Tomas Mozny
+95 kg: Jamal Ben Saddik vs. Junior Tafa
+95 kg: Benjamin Adegbuyi vs. Arkadiusz Wrzosek

SUPERFIGHT SERIES
-70 kg: Marat Grigorian vs. Christian Baya
-70 kg: Tyjani Beztati vs. Stoyan Koprivlenski
-77 kg: Robbie Hageman vs. Dmitrii Menshikov
-77 kg: Miles Simson vs. Mohamed Mezouari

+95 kg: Roël Mannaart vs. Kirill Kornilov – walka rezerwowa turnieju wagi ciężiej

Karta wstępna
-85 kg: Donovan Wisse vs. Ertugrul Bayrak

Posted in RozpiskiComments (0)

GLORY 59: Verhoeven vs. Inocente – wyniki

Wyniki gali, która odbyła się w Amsterdamie. Read the full story

Posted in Uderzane, Wyniki galComments (0)

Makowski Fighting Championship 12: Memoriał Dawida Mory

Makowski Fighting Championship 12: Memoriał Dawida Mory

Data: 16.09.2017
Miejsce: Hala CRS – Zielona Góra Read the full story

Posted in RozpiskiComments (0)


Dzisiaj polecamy


Najbliższa gala

KSW 53 Reborn: Gamrot vs Parke 3

Data: 11.07.2020 – Gala PPV

UFC 251: Usman vs. Masvidal

Data: 11.07.2020 – Fight Island, Yas Island, Abu Zabi – ZEA

Zobacz więcej gal »

Współpraca

Patronat medialny





Fight24 na FB i Twitter



Zaprzyjaźnione kluby

fight24 mma

Polecane serwisy

Kontakt

Znajdź nas na

Informacje

Popularne tagi

Alistair Overeem Anderson Silva Bellator BJJ BJ Penn boks Brock Lesnar Cain Velasquez Dana White Dan Henderson DREAM Fedor Emelianenko fight24.pl Frank Mir Gegard Mousasi Georges St. Pierre Grappling GSP Jan Błachowicz Jon Jones Josh Barnett Junior Dos Santos K-1 kickboxing KSW Lyoto Machida Mamed Khalidov Mariusz Pudzianowski mma MMA INFO MMA News Muay Thai Nick Diaz Randy Couture Rashad Evans Shane Carwin Tito Ortiz Tomasz Drwal TUF UFC

© 2020 FIGHT24.PL – MMA i K-1, UFC.