T.J. Dillashaw: Skończę Cruza szybciej niż skończyłem Barao

mmajunkie.com
mmajunkie.com

Mistrz wagi koguciej o swoim stylu walki i potencjalnym starciu z byłym mistrzem dywizji.

T.J. Dillashaw (12-2, 8-2 w UFC) na UFC on FOX 16 po raz drugi obronił pas wagi -61kg nokautując w IV rundzie Renana Barao (33-3 1 NC, 8-2 w UFC, #1 w rankingu UFC) i nadal wydaje się, że największą konkurencją dla zawodnika Alpha Male może być Dominick Cruz (20-1, 3-0 w UFC, #2 w rankingu UFC), który ma dużo problemów z kontuzjami. Będąc gościem dzisiejszego odcinka MMA Hour Dillashaw odniósł się do wypowiedzi zarzucających mu skopiowanie stylu Cruza.

To jest tak śmieszne, on mówi, że on jest pierwszym zawodnikiem, który stworzył poruszanie się? Czy on był pierwszym zawodnikiem, który rzucił cios prosty lub zrobił unik? To jest bardzo śmieszne gdy myślę o tym, ponieważ ja zmieniam pozycje to jestem Dominickiem Cruzem?

Po pierwsze on zmienia pozycję żeby uciec lub rzucić jeden cios. Nigdy nie widziałem go rzucającego kombinację lub wyglądającego świetnie z odwrotnej pozycji. Wiesz? Myślę, że jestem przed nim jeśli chodzi o stójkę. Mam zamiar to udowodnić, kiedy zawalczymy on będzie znokautowany.

Obecny zapowiedział też, że walka z Dominickiem będzie krótsza niż ostatni bój z Barao.

Myślę, że skończę Cruza szybciej niż skończyłem Barao. Cruz ma szalony styl ale skończę go szybciej niż skończyłem Barao.

Później T.J. mówił także o tym, że pokonanie Cruza będzie najważniejszą rzeczą w jego karierze. Jak uważacie, kto wyjdzie zwycięsko z walki Dillashaw vs. Cruz jeśli do takiego pojedynku dojdzie?

2 thoughts on “T.J. Dillashaw: Skończę Cruza szybciej niż skończyłem Barao

  1. Ciężko wytypować zwycięzcę, bo jednak Cruz dość długo nie walczył przez kontuzje. Ostatnia jego walka byla ok, ale w sumie ze slabszym przeciwnikiem. Mam nadzieje, że jednak Cruzowi uda sie uciszyc tego szczekacza 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *