Sześć tygodni przerwy Fedora

Fedor Emelianenko (31-1) nie będzie mógł walczyć przez najbliższe 6 tygodni z powodu niedawnej operacji ręki (w walce z Rogersem Fedor doznał urazu kciuka). Rosjanin ma kilka bolców wsadzonych w rękę, aby skorygować wybity kciuk, ale operacja nie wykazała żadnych uszkodzeń kości ani więzadeł.

Pomimo wcześniejszych plotek (i zdjęć pokiereszowanej twarzy), Rogers nie złamał nosa Fedorowi, więc „The Last Emperor” będzie mógł wznowić treningi po powrocie do Rosji,jeszcze w tym miesiącu. Ponadto, kolejnej walki Fedora pod szyldem Strikeforce można się spodziewać na początku 2010.

3 thoughts on “Sześć tygodni przerwy Fedora

  1. Bardzo dobra wiadomosc. Zauwazcie jak wygladaja walki Fiedzi a jak wygladaja walki „Lesera”- nuda jak ch**. Mam nadzieje ze sie dogadaja i wypozycza Lesia do SF albo zorganizuja wspolnie jakas gale, jestem pewien ze Lesnar dostalby becki i to ostre, moze nie w pierwszej rundzie ale lomot jest moim zdaniem pewny.

  2. Wlasnie won od Fiedzi kto chce udowodnić światu ,ze jest najelpeszy niech szuka żywej legendy tam gdzie ona jest a nie czeka na nia u siebie w UFC. Nic nie maja do stracenia czolowi z UFC bo przegrana z nim nikogo by zapewne nie zdziwila a jakies ”lucky punch” móglby im duzo dac.W ogole wygrana w jakikolwiek sposob co jest i tak bardzo watpliwe. Jedynie ”Leser” moze na prwade zagrozic. FrEako – ”Leser” ”nuda jak chooj” podpisuje sie 3 rękami mi tez juz sie nie chce jego zapasow ogladac ale on ma byc efektywny a nie efektowny, co nie zmienia faktu ,ze jest nie kompletnym zawodnikiem. Ja nie widze innej opcji albo Fiedzia rozj..bie te Strike Force Overeema i Werduma po czym przyjdzie zmierzyc sie z ”Leserem” i reszta albo walki ”Lesera” z FE nie zobaczymy. Jednak na 80% Leser by to przegral jak dla mnie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *