Sylwia Juśkiewicz z kontraktem Incredible Fighting Night, walka karty wstępnej oraz transmisja gali w TV

Sylwia Juśkiewicz IFN

Pragniemy poinformować, że nasze negocjacje z Sylwią Juśkiewicz (3-4) zakończyły się sukcesem i fani będą mieli okazje zobaczyć ją w oktagonie pierwszej edycji Incredible Fighting Night. Ta 20-letnia, utalentowana zawodniczka MMA i K-1 stoczy swój kolejny pojedynek już 24 października w Częstochowie. „Mała” swój pierwszy pojedynek w MMA stoczyła z aktualną mistrzynią UFC Joanną Jędrzejczyk, przegrywając decyzją sędziów zaledwie 1-2, co może świadczyć o talencie pochodzącej z Łodzi zawodniczki.

IFN1 Dela vs Stepanyan

Dodatkowo chcielibyśmy przedstawić pojedynek w kategorii piórkowej undercardu gali IFN1, w którym debiutant Adrian Dela (0-0) reprezentujący Barbarian Fight Club Tomaszów Mazowiecki skonfrontuje się z Armenem Stepanyanem (0-1) z WCA Fight Team.

To nie jest koniec dobrych informacji o IFN1! Gala zostanie pokazana w tematycznej stacji Sportów Walki, FightBox HD i trafi na anteny 40 krajów świata, gdzie jest nadawana na trzech kontynentach (Europa, Afryka, Ameryka Płn.). Daty oraz godziny emisji poznamy już niebawem.

Informacja prasowa

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *