Świat MMA podczas Halloween

mmasentinel.com

Zawodnicy MMA również świętowali Halloween.

Raz do roku zawodnicy MMA odrzucają na bok rękawice, rashguardy oraz inne przybory treningowe, i zamieniają się w potwory, superbohaterów oraz postacie znane z kina. Powodem takiej zmiany jest oczywiście Halloween.

Poniżej prezentujemy zdjęcia najbardziej znanych zawodników oraz ludzi związanych z branżą MMA.

Definitely wasn’t scared ‍♂️

Post udostępniony przez Jon Bones Jones (@jonnybones)

Mrs. Eat your Fk’n out.

Post udostępniony przez Arianny Celeste UFC® (@ariannyceleste)

Trick or Treat

Post udostępniony przez Sage Northcutt (@supersagenorthcutt)

Post udostępniony przez Urijah Faber (@urijahfaber)

We gonna git you sucka

Post udostępniony przez Luke Rockhold (@lukerockhold)

Feelin Frida. Happy Halloween makeup and hair by my bff @mohawkmakeup see you soon Dream Party!

Post udostępniony przez Brittney Palmer (@brittneypalmer)

This Mummy is becoming a mommy again in June 2018. Something’s still alive in me #babyhendo #stronglikebull

Post udostępniony przez Dan Henderson (@danhendo)

The New Merica Hoe #DACA #Trump

Post udostępniony przez Jamillette Gaxiola U͟F͟C͟® (@jamilletteg)

Kind of scary !!! #halloweenmakeup

Post udostępniony przez Francis Ngannou (@francisngannou)

I wish a bitch would // #purge

Post udostępniony przez Jessica Penne (@jessicapenne)

Happy Halloween #mermaid #popeye #phantasm

Post udostępniony przez Duffman (@toddduffee)

Halloween party !!! Crazy butcher !!!! #halloween

Post udostępniony przez patrick cote (@patcotemma)

Trick or treat

Post udostępniony przez Diego Sanchez (@diegonightmaresanchezufc)

Wanna play a game? #halloween #thepurge

Post udostępniony przez Bec Rawlings (@rowdybec)

The look you’re gonna get from @kbheat and me if we find out you didn’t catch the newest @mmaheat episode!

Post udostępniony przez ALAN JOUBAN (@alanjouban)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *