Sonnen: WWE oferowało mi 5 mln dolarów za odejście z UFC

Jeden z najwybitniejszych trash talkerów i najlepszych zapaśników, jacy kiedykolwiek walczyli w MMA, Chael Sonnen w ostatnim wywiadzie powiedział, że największa organizacja zawodowych zapasów na świecie, WWE oferowało mu pięć milionów dolarów, za odejście z UFC.

„Dostałem ofertę od Vince’a McMahona, by za 5 milionów dolarów opuścić szeregi UFC. Nie zgodziłem się na to, nie wspomniałem o tym nawet Danie. Sam załatwiłem tą sprawę i to wszystko, co się wydarzyło w związku z nią. Gdybym zadzwonił do niego i powiedział, że dostałem pięć baniek od konkurencji, to mógłby sam próbować coś dopasować do oferty WWE.”

Sam Sonnen został zawieszony na dwa lata za używanie niedozwolonych substancji. Amerykanin stracił również ciepłą posadkę w telewizji, gdzie komentował wydarzenia w UFC. Obecnie Sonnen, który ogłosił emeryturę, nie wypowiada się w najlepszych słowach o prezesie największej organizacji MMA na świecie.

3 thoughts on “Sonnen: WWE oferowało mi 5 mln dolarów za odejście z UFC

  1. mogla cipka isc do wwe do udawanych walk ktore przyciagaja na trybuny wiecej kibicow niz ocktagony ufc to jest kurwa smieszne a sonnen nie byl najlepszym zapasnikiem ktory stapal po octagonie ufc

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *