Shogun Rua chciałby walczyć ze Spiderem

(mmamania.com)

„Teraz jestem skupiony na Jonie Jonesie. Grzechem byłoby mówienie o kolejnych walkach, podczas gdy w najbliższej mam zmierzyć się z zawodnikiem kalibru Jona Jonesa. Oczywiście, że chciałbym walczyć z Andersonem Silva. Szanuję go jako człowieka i jako sportowca.”

Wygląda na to, że walka Anderson Silva vs. Vitor Belfort na UFC 126 nie była największym „brazylijskim” starciem. Mistrz wagi półciężkiej UFC Mauricio „Shogun” Rua opowiada Tatame.com, że chciałby zawalczyć ze swoim rodakiem, jeśli ich ścieżki skrzyżowałyby się w octagonie. Shogun aktualnie zajęty jest przygotowaniami do walki z Jonem Jonesem na UFC 128, natomiast Anderson Silva cierpliwie czeka na wynik walki GSP vs. Jake Shields na UFC 129 – jeśli „Rush” wygra, zawalczy w wadze średniej ze Spiderem. Zatem perspektywa walki Rua vs. Silva jest mimo wszystko odległa.

7 thoughts on “Shogun Rua chciałby walczyć ze Spiderem

  1. No, gdyby trochę Spider przypakował, bo taka chudzina z niego teraz, to mógłby być groźny dla Shoguna, w ogóle spójrzcie na różnice w wadze zawodników kat. ciężkiej – czasami 10-15kg, więc pomiędzy 205 a 185 wcale nie jest taka duża przepaść 🙂 Sory, za podwójny komentarz.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *