Shane Carwin vs. Jon Olav Einemo

Jak podaje Dana White w czacie z fanami UFC, czołowy ciężki Shane Carwin (12-1, 6 w rankingu Fight24.pl)  zawalczy z debiutantem w największej organizacji na świecie Jonem Olavem Einemo.

Jon Olav Einemo to reprezentant Norwegii, a jego rekord w MMA to 6 wygranych i 1 porażka.  Einemo to zawodnik, który mierzy 198cm wzrostu i waży około 120kg. Warto dodać, że Norweg ma na koncie walkę z Fabricio Werdumem na gali Pride 31. Einemo przegrał wówczas przez decyzję.

Shane Carwin ostatni raz w octagonie pojawił się 3 lipca 2010 roku na gali UFC 116. Carwin przegrał wówczas z Brockiem Lesnarem przez duszenie trójkątne rękoma. Stawką pojedynku było mistrzostwo wagi ciężkiej UFC.

Powołując się na portal MMAWeekly.com, do pojedynku dojdzie na UFC 131, 11 czerwca w Vancouver.

14 thoughts on “Shane Carwin vs. Jon Olav Einemo

  1. Einemo to bardzo dobry grappler więc myślę że może sprawić wiele niespodzianek w wadze ciężkiej … może nie w tym pojedynku bo po takiej przerwie pojedynek z Carwinem to chyba za wysokie progi, ale uważam że zatrudnienie Norwega przez UFC to świetny ruch i nie mogę się już doczekać jego pierwszej walki w tej organizacji.

  2. dlaczego napisaliscie Powołując się na portal MMAWeekly.com ze z stad macie wiadomsoc jak sam wam to podalem zwykly szary czlowiek napiszcie ze szycha22 wam powiedzial ze ale pewnie i tak nie napiszecie tego :D:):) pozdrawiam

  3. hehe „brawo,szcyah22 😀 ” hehe moze byc ale lepiej bylo by Powołując sie kolege „Szycha22” ktory nas poinformowal , ze pojedynek dojdzie na UFC 131, 11 czerwca w Vancouver. hehe :D:D

  4. HAHAHAHAHAHA!!! Skąd oni tego Norwega wzięli?! Ostatnio walczył prawie 5 lat temu i to jeszcze przegrał z…Jamesem Thompsonem (tak, tak – przeciwnik Pudziana na KSW16, który przegrał z Kawaguchim ;).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *