Shane Carwin będzie trenować z Fedorem?

(mmamania.com)

„Będę zaszczycony, mogąc trenować z Fedorem. Po obejrzeniu materiału w CBS, byłem pod wielkim wrażeniem sposobu, w jaki trenuje – w izolacji i bardzo, bardzo ciężko. Fedor był dla mnie naprawdę miły po walce z Lesnarem – przysłał mi kilka słów, które pozwoliły mi nabrać dystansu do tego wszystkiego. Jest świetnym gościem i świetnym zawodnikiem. Teraz będę trochę podróżować w celach treningowych, żeby wycisnąć z MMA ile się da. Mam nadzieję, że poćwiczę u Duke Rufusa, może nawet uda mi się pojechać do Rosji, jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem.”

Fedor Emelianenko ostatnio stwierdził, że mógłby chcieć potrenować z Shanem Carwinem. Teraz czołowy zawodnik wagi ciężkiej UFC odpowiedział na to oświadczenie i przekaz jest jasny – „Engineer” o niczym innym nie marzy, tylko żeby trenować z „The Last Emperor”. Nie widzieliśmy Carwina w klatce od czasu porażki z Lesnarem w lipcu 2010, aczkolwiek prawdopodobnie zawalczy na UFC 131. Trening z Fedorem na pewno przyniósł by mu wiele korzyści.

12 thoughts on “Shane Carwin będzie trenować z Fedorem?

  1. dzięki temu carwin będzie kombajnem i kosiarką,bo nie będzie się męczył,fedor nauczy go jak dobrze przygotować sie kondycyjnie,owszem przyda mu sie taki sparingpartner,bo jak przyjdzie mu walczyć z overeemem,to pozna jego słabe punkty,będzie mógł się lepiej przygotować,ale carwin będzie musiał sporo za to płacić,ale fedor nie robi tego dla kasy,po prostu jest najlepszy i dlatego shane chce z nim trenować,nauczy się więcej chwytów w parterze od fedora a na dodatek następną walkę carwin ma wygraną jak w banku

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *