Sergio Pettis wypada z walki z Louisem Smolka na UFC Fight Night 96

Mike Roach/Zuffa LLC/Zuffa LLC via Getty Images
Mike Roach/Zuffa LLC/Zuffa LLC via Getty Images

Na niewiele ponad tydzień od gali UFC Fight Night 96, z pojedynku z Louisem Smolka wypada Sergio Pettis.

Trener Pettisa, Duke Roufus powiedział, że Sergio „doznał lekkiej kontuzji i nie będzie mógł walczyć.” Roufus okazał również szacunek Smolce za to, że przyjął walkę z Pettisem.

Tymczasem Louis Smolka nie omieszkał skomentować zaistniałej sytuacji nagrywając filmik w którym naśmiewa się z Sergio Pettisa za to, że rezygnuje z pojedynku.

„Oficjalne oświadczenie: Będę na gali w Portland 1 października walcząc z kimkolwiek kto nie będzie miał okresu. Sergio, życzę ci szybkiego powrotu do zdrowia i sponsorowania przez Kotex (firma produkująca m.in. tampony) #louissmolka #UFCportland #TeamSmolka #hawaiielitemma #ufc #ufc #mmanews #vasport #defendhawaii #teamhawaii #sergiopettis @rvcasport @hawaiielitemma”

Cześć, jestem pewien, że już wiecie, że Sergio Pettis wypadł z walki i chciałbym życzyć mu szybkiego powrotu do zdrowia jego waginy. Rozumiem, że mógł przydarzyć się okres, a on byłby wówczas w białych spodenkach, więc byłoby to bardzo kłopotliwe gdyby zaczął krwawić zanim zaczęłaby się gala. Chciałbym więc życzyć mu szybkiego powrotu do zdrowia i przesyłam mu opakowanie tamponów na którym złożyłem swój autograf. DO wszystkich pozostałych, widzimy się 1 października w Portland.”

Louiz Smolka (11-1) ma za sobą cztery wygrane walki w tym dwa zdobyte bonusy w pojedynkach z Richie Vaculikiem i Benem Nguyen w ostatniej walce. Jedyną przegraną walkę Smolka zaliczył na UFC Fight Night 40 w starciu z Chrisem Cariaso.

Do gali UFC Fight Night 96 pozostało już niewiele czasu i trudno stwierdzić, czy UFC znajdzie nowego przeciwnika dla Smolki, czy ten pojedynek zostanie przeniesiony na inną galę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *