Saturday Rumble – gala sportów walki w samym centrum Warszawy

Plakat_Saturday Rumble

12 klubów, 48 zawodników i rywalizacja między najlepszymi fighterskimi gymami w stolicy. To wszystko już 3 września podczas Saturday Rumble powered by Reebok, które będzie miało miejsce w samym centrum Warszawy, w strefie Reebok Pop Up Store w Złotych Tarasach.

3 września centrum Warszawy zamieni się w arenę współczesnych gladiatorów, którzy zmierzą się w formule boks oraz K-1, czyli kick-boxingu. Do rywalizacji stanie 12 klubów fighterskich. Każdy z klubów wystawi reprezentantów w kategoriach wagowych do 70 kg, do 80 kg, do 90 kg oraz w kategorii 91+.

Rywalizacja klubów będzie miała miejsce w strefie Reebok Pop Up Store w cieniu Złotych Tarasów, w której powstanie pełnowymiarowy, zadaszony ring bokserski. Turniej będzie trwał od godz. 12.00 do 19.00.

Zawodnicy walczyć będą ze sobą w trzyrundowych pojedynkach. Każda z walk będzie punktowana przez sędziów. Rywalizację zwycięży ten klub, którego reprezentanci zdobędą najwięcej punktów. Zwycięzcy otrzymają roczny zapas odzieży i obuwia marki Reebok.

W trakcie wydarzenie zostaną zaprezentowane również dwie walki pokazowe. Wezmą w nich udział m.in. Michał Bławdziewicz – wielokrotny zwycięzca Mistrzostw Polski i Europy kick-boxingu oraz Muay Thai – oraz Rafał „Wojownik” Jackiewicz – jedna z ikon polskiego boksu zawodowego, były pretendent do tytułu Mistrza Świata federacji IBF w kategorii półśredniej.

Wstęp wolny

Informacja prasowa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *