Saleta vs. Najman ciąg dalszy + Wywiady

(fot. lookr.tv)

Na konferencji prasowej przed wielką galą KSW 14 uzyskaliśmy odpowiedź na nurtujące pytania. Kto stanie w ringu z niepokonanym strongmanem, Mariuszem Pudzianowskim? Najsilniejszy człowiek świata zmierzy się z legendą zawodowego boksu w USA, Eric „Butterbean” Esch.

Zobacz KONFERENCJA KSW 14 oraz wywiad z Janem Błachowiczem, Krzysztofem Kułakiem.

Ponadto. Dwa ekskluzywne wywiady. Marcin Najman i Przemek Saleta opowiadają o kulisach wrześniowej walki. Dlaczego dojedzie do ich starcia i jak może się ono potoczyć? Zobacz, co powiedział Najman i sprawdź, co na ten temat ma do powiedzenia Saleta.

KONFERENCJA KSW 14

Wywiad z Janem Błachowiczem i Krzysztofem Kułakiem

Najman

Saleta


Pojedynek Salteta vs Najman przed walką? Tylko TU.

Dzień sądu już 18 września. Bądź na bieżąco: NAJMAN-SALETA.COM

Antoni Chmielewski pokazuje tomoe-nage jako kontrę na wejście w nogi.

13 thoughts on “Saleta vs. Najman ciąg dalszy + Wywiady

  1. ale kibel te wywiady pseudo wojownikow nabijacze kieszeń poprzez promocje sprzedawania siebie nie pisze tu o wszystkich ale ten bez nery i bokser z cyrku to parodia w ogole jak mozna porownywac PANIE LEWANDOWSKI gale KSW” do byłej japonskiej gali PRIDE ” co pan w jakims letargu zyje …./

  2. też nie przepadam za Saletą no i za Najmanem też nie. Saleta chce zarobić na farbę do siwych włosów, a Najman ;p wie, że nie wygra to chce uzyskać wsparcie kibiców tym niby, że odda kasę na cele dobroczynne haaa!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *