Saleta vs. Najman ciąg dalszy + Wywiady

(fot. lookr.tv)

Na konferencji prasowej przed wielką galą KSW 14 uzyskaliśmy odpowiedź na nurtujące pytania. Kto stanie w ringu z niepokonanym strongmanem, Mariuszem Pudzianowskim? Najsilniejszy człowiek świata zmierzy się z legendą zawodowego boksu w USA, Eric „Butterbean” Esch.

Zobacz KONFERENCJA KSW 14 oraz wywiad z Janem Błachowiczem, Krzysztofem Kułakiem.

Ponadto. Dwa ekskluzywne wywiady. Marcin Najman i Przemek Saleta opowiadają o kulisach wrześniowej walki. Dlaczego dojedzie do ich starcia i jak może się ono potoczyć? Zobacz, co powiedział Najman i sprawdź, co na ten temat ma do powiedzenia Saleta.

KONFERENCJA KSW 14

Wywiad z Janem Błachowiczem i Krzysztofem Kułakiem

Najman

Saleta


Pojedynek Salteta vs Najman przed walką? Tylko TU.

Dzień sądu już 18 września. Bądź na bieżąco: NAJMAN-SALETA.COM

Antoni Chmielewski pokazuje tomoe-nage jako kontrę na wejście w nogi.

13 thoughts on “Saleta vs. Najman ciąg dalszy + Wywiady

  1. ale kibel te wywiady pseudo wojownikow nabijacze kieszeń poprzez promocje sprzedawania siebie nie pisze tu o wszystkich ale ten bez nery i bokser z cyrku to parodia w ogole jak mozna porownywac PANIE LEWANDOWSKI gale KSW” do byłej japonskiej gali PRIDE ” co pan w jakims letargu zyje …./

  2. też nie przepadam za Saletą no i za Najmanem też nie. Saleta chce zarobić na farbę do siwych włosów, a Najman ;p wie, że nie wygra to chce uzyskać wsparcie kibiców tym niby, że odda kasę na cele dobroczynne haaa!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *