Sage Northcutt vs. Thibault Gouti odbędzie się podczas UFC Fight Night 126 w Austin

Poznaliśmy kolejny pojedynek podczas gali w Austin, w trakcie której wystąpi również Marcin Tybura.

Znamy już trzecią walkę, która odbędzie się podczas gali UFC Fight Night 126 w teksańskim Austin. Tym razem będzie to pojedynek w kategorii lekkiej, pomiędzy Sagem Northcuttem (9-2) a Thibault Goutim (12-3).

Sage Northcutt powraca do rywalizacji po zwycięstwie nad Michelem Quinonesem, którego pokonał przez jednogłośną decyzję. Od czterech pojedynków przeplata zwycięstwa z porażkami. Jego bilans w UFC, to 4 zwycięstwa oraz 2 porażki. W UFC występował w dwóch kategoriach wagowych. Trzy pojedynki stoczył w kategorii lekkiej, a dwa w półśredniej. Przed występami w UFC, walczył dla organizacji Legacy FC.

Thibault Gouti dostał się do UFC posiadając rekord 11-0. Amerykańska organizacja boleśnie zweryfikowała jednak jego umiejętności, ponieważ francuski zawodnik przegrał trzy pierwsze pojedynki. W ostatniej walce, która była dla niego ostatnią szansą na zachowanie posady, pokonał przez nokaut w 1 rundzie Andrew Holbrooka. Przed dołączeniem do UFC, walczył dla mniejszych federacji francuskich m.in. PFC oraz Gladiator Fighting Arena.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *