Ryan Bader zdziwiony, że nie dostał walki o pas z Danielem Cormierem

fightofthenight.com
fightofthenight.com

Ryan Bader ma wrażenie, że to on powinien dostać walkę o pas z Danielem Cormierem ponieważ zrobił więcej niż należało, by sobie to zagwarantować.

Wiemy już, że walkę o pas wagi ciężkiej dostał Alexander Gustafsson natomiast dla Ryana Badera zestawiono wracającego po przerwie Rashada Evansa. Obie te walko zobaczymy na gali UFC 192.

Ryan Bader od ostatniej porażki z Gloverem Teixeirą w 2013 roku stoczył cztery wygrane walki i teraz zapowiada kolejne zwycięstwo. W wywiadzie dla Submission Radio, Bader opowiedział co sądzi o walce z Rashadem Evansem.

„Wyjdę do walki i będę wyglądał imponująco, ponieważ nie ma nikogo innego kto zasługuje na walkę o pas. Moim ostatecznym celem jest zdobycie pasa. Będę zadowolony mogąc zawalczyć z kimkolwiek, kto wygra walkę o pas.”

Dla Rashada Evansa będzie to pierwsza walka po ponad rocznej przerwie spowodowanej kontuzją kolana. To właśnie „Suga” był zestawiany z Danielem Cormierem zanim poszedł na operację kolana. Oto co ma do powiedzenia Ryan Bader na temat Evansa:

„Szczerze mówiąc będę zaskoczony jeśli on się czymś wykaże. Jeśli nie trenowałeś przez dwa lata, twoje ciało nie jest przyzwyczajone do tego, do reżimu treningowego na obozie i wszystkiego tego, co trzeba wypracować by być w szczytowej formie.

Można przejść i bez tego, zrobić tylko tyle bez przygotowania i jakoś dać radę. Zobaczymy jak będzie, ale dwie operacje na ACL pod rząd to jakiś żart, zwłaszcza w jego wieku.”

6 thoughts on “Ryan Bader zdziwiony, że nie dostał walki o pas z Danielem Cormierem

  1. Większość kibicuje Rashadowi, wiadomo, zycze mu wygranej, ale obawiam się, że mimo dobrego przygotowania i tak będzie bardziej sztywny i zmęczony od Badera, który wymęczy tą walke decyzją. Też mnie to niepokoi

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *