Ruszyła sprzedaż biletów na galę Spartan Fight 4

Spartan Fight 4

Mamy przyjemność poinformować, że ruszyła już sprzedaż biletów na galę Spartan Fight 4. Gala Spartan Fight 4 zapowiada się wyśmienicie. 6 sierpnia zobaczymy 11 zawodowych walk w formule MMA oraz jedną na zasadach K-1.

Na gali wystąpią czołowi Polscy i zagraniczni zawodnicy. W jednej z trzech walk wieczoru zobaczymy m.in. Andreia Kedvesa, 19-letniego mistrza Świata K-1 z Chorwacji, którego mogliśmy już zobaczyć na gali Spartan Fight 3, która odbyła się 23 kwietnia w Kielcach. Wtedy młody Chorwat w świetnym stylu pokonał Lukasa Mandinca. Teraz jego rywalem będzie Łukasz Łęczycki, zawodnik Garudy Warszawa. W kolejnej walce wieczoru zobaczymy pojedynek dwóch obcokrajowców, Rosjanin Vitaly „Siberian Tiger” Shemetov zmierzy się z Francuzem Boubacarem Balde. Shemetov to bardzo doświadczony zawodnik mający na swoim koncie 34 zawodowe pojedynki, z których wygrał 25. Jego stylem bazowym jest Sambo bojowe. Balde to również doświadczony zawodnik, który aż 9 ze swoich 11 wygranych kończył przed czasem. Obaj zawodnicy walczą bardzo efektownie,  więc zapowiada się świetna walka. W ostatniej walce wieczoru zobaczymy reprezentanta gospodarzy – Roberta Bryczka. Zawodnik VETO Team Bielsko-Biała ma 7 zawodowych wygranych i jest bardzo wysoko w Polskich rankingach wagi średniej. Bryczek wygrał 4 swoje ostatnie walki i pewnie zrobi wszystko, by 6 sierpnia tę passę przedłużyć. Jego rywalem będzie Grzegorz Siwy, która jest jednym z najsilniejszych zawodników kategorii średnie w Polsce. Pochodzący z Tarnowa zawodnik jest jak dotąd niepokonany, wygrał wszystkie ze swoich 8 pojedynków. Bilety w cenach :

35zł – Trybuna

60zł – Płyta

150zł – VIP

Bilety można nabywać na https://kupbilet.onet.pl/sport/boks/bx0061, w Empikach oraz w salonikach prasowych RUCH w całej Polsce.

Informacja prasowa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *