Royce Gracie: Demian Maia może pobić mój rekord

Jeff Bottari/Zuffa LLC/Zuffa LLC via Getty Images
Jeff Bottari/Zuffa LLC/Zuffa LLC via Getty Images

Legenda MMA pod wrażeniem umiejętności Brazylijczyka.

Royce Gracie (15-2-3, 11-1-1 w UFC) zdominował pierwsze gale UFC poddając dziesięciu rywali, Brazylijczyk do dzisiaj dzierży rekord w ilości wygranych przez poddanie w oktagonie największej organizacji MMA na świecie, ale zbliża się do niego Demian Maia (24-6, 18-6 w UFC, #3 w rankingu UFC), dla którego wygrana z Carlosem Conditem (30-10, 7-6 w UFC, #4 w rankingu UFC) była dziewiątą przez poddanie w UFC).

Jego walka była perfekcyjna. On pokazał jak skuteczne jest jiu-jitsu i, że można wygrywać używając tylko jiu-jitsu. W taki sposób on pokona mój rekord i poprawi rekord. On świetnie sobie radzi.

Nie potrzebujesz wymieniać ciosów lub pozwalać na bycie uderzanym w twarz by wygrać walkę i Demian to pokazał. On spędził trochę czasu próbując używać muay thai, ale znacznie się poprawił gdy ponownie uwierzył w jiu-jitsu. Musisz pracować nad stójką, ale jiu-jitsu wystarczy by wygrać walkę.

On ma wszystko, jest spokojnym zawodnikiem, nie jest nerwowy gdy wychodzi by wymieniać ciosy. On po prostu idzie i robi robotę.

4 thoughts on “Royce Gracie: Demian Maia może pobić mój rekord

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *