Roy Nelson potrzebuje jeść…

 

(mmamania.com)

„Struve jest wspaniałym dzieciakiem z doskonałym rekordem: 22-3, a w UFC 3-1, ale wydaje mi się, że nasze drogi skrzyżowały się dla niego odrobinę za wcześnie . Jest młody, ma 21 lat. Myślę, że to będzie „inna” walka – masz gościa mierzącego 216cm przeciwko drugiemu mierzącemu 165cm; wysokiego przeciwko niskiemu. Myślę, że w pewnych aspektach jestem lepszy, np. jeśli chodzi o  doświadczenie… właściwie to nie mogę tego powiedzieć, bo on ma na swoim koncie więcej walk niż ja, cha, cha! Myślę, że wszystko sprowadzi się do tego, kto bardziej chce zwycięstwa. On jest młodym, głodnym dzieciakiem, a ja starym, głodnym dzieciakiem. Potrzebuję jeść.”

– dla magazynu Fighter’s Only powiedział Roy Nelson. Czy rzeczywiście uda mu się pożreć młodego Struve’a? Odpowiedź na to pytanie poznamy już 31 marca na gali UFC Fight Night 21, chociaż ja już teraz mam co do tego pewne wątpliwości.

6 thoughts on “Roy Nelson potrzebuje jeść…

  1. Ja naprawdę polubiłem Nelsona. Niby był taki zarozumiały itd. ale moim zdaniem to po pierwsze poza, a po drugie.. w końcu poskładał wszystkich w Ultimate Figterze, no nie?

    Lubię gościa za jego poczucie humoru, jest niepozorny, żartuje z samego siebie i jest totalnie wyluzowany. Ten tekst ze starym dzieciekiem potrzebującym zjeść totalnie mnie rozwalił – dzięki za tego newsa 😀

  2. jesli walka sprowadzi sie do parteru to wygra BIG COUNTRY, jesli bedzie stojka to wielke szanse ma Stefan bo z tego co pamietam to w jego wczesniejszych walkach mocno bil miedzy innymi z Paulem Buentello. Dobry ma boks, tam mi sie wydaje.

  3. Holender ma raczej przeciętną stójkę, by nie powiedzieć, że dość słabą, choć oczywiście ciężko skraca się dystans z takim wieżowcem, za to jest bardzo groźny w parterze

    zaś co do Roy’a – gębę pyszałka oraz idioty przyprawił mu głównie Dana 😉

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *