Roy Jones Jr. otwarty na propozycje walki z zawodnikami MMA

Amerykanin chciał rywalizować z Andersonem Silvą.

Roy Jones Jr. (59-8) ma już 45 lat i zapewne jest u schyłku swojej zawodowej kariery. Superman szuka jednak nowych wyzwań i zapowiedział, że nadal jest otwarty na propozycje walki z przedstawicielami sportu jakim jest MMA.

Tak, byłem rozczarowany, że UFC nie pozwoliło na walkę z Silvą ale ja nie mogę nic z tym zrobić. On ma nowy kontrakt i nie mogę nic z tym zrobić. Nie obchodzi mnie Kimbo Slice czy Rampage Jackson, pokonam ich. Nie jestem mistrzem wszystkich branż, jestem mistrzem jednego. Jeśli ktokolwiek chce tego ‘jednego’, jestem gotowy.”

Roy dodał także kilka słów na temat najbliższej walki Andersona Silvy (33-6, 16-2 w UFC, #1 w rankingu UFC) w której zmierzy się z Nickiem Diazem (26-9 1 NC, 7-6 w UFC).

On pokona Nicka Diaza, tak myślę. Obaj są dobrymi uderzaczami ale on ma lepsze Muay Thai i prawdopodobnie ma także lepszą grę parterową. Ale jeśli Nick go uderzy, nie wiemy.”

6 thoughts on “Roy Jones Jr. otwarty na propozycje walki z zawodnikami MMA

  1. Mistrz swiata kategorii sredniej, polsredniej, polciezkiej i ciezkiej! – jakby wiedzial keidy ze sceny zejsc, to bylby najwieksza slawa razem z Alim, Tysonem i Lenoxem. No ale rozmienil swoja slawe na dobre.

  2. Tez mnie to boli bo to jeden z moich ulubionych bokserow choc pajacowania nie pochwalalem nigdy jego ringowego. Swietny bokser , finezyjny ale karma jest dziwka i ukarala go za brak szacunku do przeciwnikow. Powinien sie zawinac juz dawno z interesu

  3. Mi też się przykro na niego obecnie patrzy, ale jak najbardziej ustawiłbym go obok Tysona i Lenoxa. Zawodnik, który zaczynał w lekko średniej zdobywający tytuł w ciężkiej to coś absolutnie historycznego, jak zdobycie mistrza świata HW w wieku 20 lat przez Tysona.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *