Rory MacDonald następny w kolejce do walki o pas

Dopiero co pisaliśmy o tym, jak bardzo Rory MacDonald chce walki o pas – i Dana White nie kazał nam długo czekać na odpowiedź.

Prezes UFC potwierdził, że Ares będzie następnym kandydatem do pasa mistrzowskiego. Do walki dojdzie na kolejnej gali, która odbędzie się w Kanadzie:

Ciężko zaprzeczyć, że Rory jest następny w kolejce do walki o pas, niezależnie od wyniku walki Hendricks-Lawler. Mam wiele szacunku do Saffedine’a, bo to twardy zawodnik. Rory pokazał mu jego miejsce w szeregu, traktował go jak numer dziewięć.

Johny Hendricks najbliższą walkę w obronie pasa stoczy z Robbie Lawlerem na gali UFC 181. Lawler był ostatnim zawodnikiem, który pokonał MacDonalda, jednak od tego czasu „Ares” wygrał walki z rzędu.

9 thoughts on “Rory MacDonald następny w kolejce do walki o pas

  1. Co ciekawe Diaz z wata w rece znokautowal Lawlera , ktory znany jest z wojen stojkowych i twardego lba. Jednak kiedy to bylo ? Dzis wynik bylby taki sam tylko to Diaz spotkalby sie z Morfeuszem. Lawler wydawal sie byc rzemieślnikiem , ktory pewniego poziomu nie przeskoczy. Zrobil ogromny postep. Diaz dzisiaj nie ma szans

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *