Rory MacDonald idzie po dwa pasy Bellatora!

Spike TV
Spike TV

Podczas gali Bellator 160, były zawodnik UFC i nowy nabytek organizacji Scotta Cokera, Rory MacDonald przedstawił się fanom Bellatora.

W dniu 27 sierpnia, Rory Macdonald podpisał kontrakt z Bellatorem i podczas rozmowy z komentatorem Jimmym Smithem powiedział, że nie mógł znaleźć sobie lepszej organizacji. Rory zapowiedział i ostrzegł zawodników dywizji półśredniej, że tytuł mistrza już wkrótce będzie należał do niego. Oprócz tego, MacDonald stwierdził, że gdy zdobędzie pas wagi półśredniej, to zejdzie do wagi średniej i zdobędzie kolejny tytuł.

Gdyby MacDonald dostał natychmiastową walkę o pas wagi półśredniej musiałby zmierzyć się z Andreyem Koreshkovem (19-1 MMA, 11-1 Bellator), który ma za sobą pięć wygranych walk z rzędu w tym ostatnią z Bensonem Hendersonem, który również przeszedł z UFC do Bellatora.

W wadze średniej natomiast aktualnym mistrzem jest Rafael Carvalho (13-1 MMA, 4-0 Bellator) mający czyste konto w Bellatorze. W ostatniej walce pokonał przez niejednogłośną decyzję Melvina Manhoefa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *