Rory MacDonald BARDZO chce walki o tytuł

Kanadyjczyk rozpoczął swego rodzaju kampanię medialną by osiągnąć swój cel.
Już na konferencji po gali UFC Fight Night 54 mówił, że jego zdaniem zdecydowanie zasłużył na szanse walki ze zwycięzcą zestawienia Hendricks – Lawler. Jak widać nie jest zainteresowany propozycją Hectora Lombarda, która raczej przeszła bez większego echa. Zdecydowanie passa 3 zwycięstw robi wrażenie i niewątpliwie jest teraz pretendentem numer jeden. Aby pokazać szefostwu jak bardzo mu zależy postanowił zrobić coś nietypowego.


Akcja typu „wóz albo przewóz” – na kartonie widnieje „Title-shot lub zwolnienie”. Sądząc po reakcji fanów nie zostaje bez wsparcia, zamieszczają tweety i filmy zdecydowanie je wyrażające. Chyba Kanadyjczyk ma już dość pozostawania w cieniu swojego mistrza George’a St. Pierre i pragnie przejąc niedawno opuszczony przez niego tron wagi półśredniej. Ciekawe co by zrobił gdyby Dana White go nie posłuchał. Jednak danie mu szansy walki o pas byłoby(przy całej mojej niechęci do tego zawodnika) decyzją jak najbardziej sensowną.

6 thoughts on “Rory MacDonald BARDZO chce walki o tytuł

  1. Trzymac pas akurat w tej wadze jest ciezko. Naszpikowana talentami , gwiazdami dywizja. To nie jest HW ,ze jest 5 wybitnych gosci , reszta to sredniacy , w ich walkach decyduje to kto pierwszy mocno jebnie czy wytrzyma kondycyjnie. Nie ma tez tam takich technik , zobaczenie balachy czy trojkata nogami to swieto narodowe. Rory przegral z bardzo mocnym lawlerem , ma 3 winy nad czolowka . Powinien walczyc z wygranym Lawrer vs rumcajs. Lombard nie pokonywal jeszcze tak mocnych przeciwnikow. Jedna walka z kims mocnym i powinien byc nastepny. Nie dziwie sie Roremu ,ze nie jest zainteresowany . Czuje sie na silach to po co mu walka ,ktora wydluza jego droge do pasa?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *