Ronda Rousey ma w planach idealną karierę

Anthony Kwan/Getty Images
Anthony Kwan/Getty Images

Mistrzyni dywizji koguciej UFC Ronda Rousey czuje, że pod pewnym kluczowym aspektem nie jest faworytką w swojej karierze MMA.

Rousey stanie 1 sierpnia do obrony tytułu przed Bethe Correia, o której mówi, że jest „twardą laską”podczas wywiadu dla telewizji FOX. Brązowa medalistka olimpijska w Judo stwierdziła, że ma jeden ostateczny cel w karierze: pozostać niepokonaną.

„To jest coś, czego nikt nigdy nie dokonał. W tym jednak aspekcie nie jestem faworytką. To zaledwie jeden krok na tej drodze.”

Jak dotąd Rondzie Rousey idzie doskonale ponieważ w całej swojej karierze i jedenastu stoczonych pojedynkach nie zanotowała żadnej porażki i tylko w trzech starciach, akcja wyszła poza pierwszą rundę.

Tym razem przed „Rowdy” kolejne wyzwanie w osobie Bethe Correia, która dzięki swoim komentarzom o zespole “Four Horsewomen” zaszła za skórę Rousey. Niepokonana Ronda dodała jednak, że jest dobrze przygotowana dzięki najlepszemu obozowi jaki do tej pory przeszła.

„To jak dotąd najlepszy obóz przygotowawczy jaki miałam do tej pory.”

4 thoughts on “Ronda Rousey ma w planach idealną karierę

  1. Juz jest milionerka. Zawsze bonusy prawie zgarnia. Masa reklam. Dobry deal z reebokiem. Udzialy w ppv. Potem.kariera filmowa z wiekszym zaangazowaniem. Zyc nie umierac. Zastanawia mnie tylko jaki facet bedzie z nia nie dla kasy a charakteru.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *