Ronaldo Souza vs. Yoel Romero o status pierwszego pretendenta?

Ronaldo Souza Yoel Romero

Takie rozwiązanie proponuje menadżer Brazylijczyka.

Ronaldo Souzę (22-3 1 NC, 5-0 w UFC, #2 w rankingu UFC) i Yoela Romero (10-1, 6-0 w UFC, #3 w rankingu UFC) zestawiano do walki już dwukrotnie: na galę UFC 184 a później na UFC on FOX 15 jednak za każdym razem pojedynek odwoływano.

Od tamtej pory obaj zawodnicy stoczyli po jednej walce, Jacare poddał Chrisa Camozziego a Kubańczyk znokautował Lyoto Machidę.

Zdaniem menadżera Souzy drzwi do pojedynku Aligatora z Yoelem są znowu otwarte, dodał on też, że Ronaldo może być gotowy do walki na wrzesień.

Souza i Romero są niepokonani w walkach w największej organizacji MMA na świecie, pod szyldem organizacji mają odpowiednio 5 i 6 wygranych. Jeśli planowo dojdzie do walki Chrisa Weidmana z Lukem Rockholdem to pojedynek Ronaldo i Yoela wydaje się być najlepszym rozwiązaniem.

6 thoughts on “Ronaldo Souza vs. Yoel Romero o status pierwszego pretendenta?

  1. droga Ronaldo do walki o tytuł jest chyba najdłuzszą drogą jaką wgl musiał przebyc zawodnik nie widziałem jeszcze czegos takiego to jest jakas kpina to jest jedyny zawodnik który jeszcze morze wgl zagrozic Weidmanowi a tu taka droga ale kogo mu nie dadzą przed mistrzem to wygra

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *