Rewanż Dos Santos vs Velasquez nie odbędzie się na UFC 152

Rewanż między mistrzem wagi ciężkiej UFC Juniorem Dos Santosem i byłym mistrzem tej kategorii Cainem Velasquezem może nie odbyć się na UFC 152 w Toronto. 

Prezydent UFC – Dana White powiedział w programie FUEL TV, że walka na pewno się odbędzie ale raczej nie na gali UFC 152, która ma zostać zorganizowana 22 września.

Dos Santos jest niepokonany w UFC, utrzymując swój rekord na poziomie 9-0 podczas gdy Velasquez z rekordem 8-1 zasmakował już goryczy porażki. Oprawcą Velasqueza był właśnie Dos Santos, który znokautował Caina w 64 sekundy pierwszej rundy odbierając mu tym samym pas mistrza. Obaj zawodnicy walczyli w maju na gali UFC 146, na której Dos Santos skutecznie obronił swój tytuł pokonując w drugiej rundzie przez TKO Franka Mira natomiast Velasquez pokonał w pierwszej rundzie przez TKO Antonio Silvę.

(fot. sportsnet.ca)

6 thoughts on “Rewanż Dos Santos vs Velasquez nie odbędzie się na UFC 152

  1. teraz z Ferreirą by wygrał,dał się złapać i tyle,a 1 walka z Ferreirą się nie odbyła bo był po pewnej walce wykończony i wgl nie wszedł do ringu,podobnie jak Bobby Hoffmann z Fedorem.Ale to sherdog nie powinien tej walki wtedy uznać za oficjalną.Ale wiem i tak że JDS z nim wygra,tylko musi go skończyć przez 3 rundy,bo potem Cain może wykorzystać jego nieco słabszą kondycje.Jak bd go co chwile przewracał i trafiał low kickami i nie da się znokautować to wygra przez decyzję.Ale nie sądze by Cigano tak dał się mu trafiać,bd atakował znienacka seriami a 1 lucky punch może skończyć całą walkę tylko że może być on np. w 2-3 rundzie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *