Remy Bonjasky gościem honorowym KOK World GP 2014 In Gdansk

Holenderskiego trzykrotnego mistrza K-1 World Grand Prix, Remy Bonjasky’ego nie trzeba przedstawiać fanom Kickboxingu i Muay Thai. Właśnie ten znany na całym świecie zawodnik będzie gościem honorowym gali KOK World GP 2014 In Gdansk, która 17-go października br. odbędzie się w hali Ergo Arena w Gdańsku.To będzie najważniejsze wydarzenie tak zwanych formuł stójkowych w Europie i Polsce i tym bardziej warto się na nie wybrać, jeśli poleca je tak znamienita postać. Remy tam będzie i was nie może tam zabraknąć!

38-letni Remy Kenneth Bonjasky nazywany „Latającym Gentelmanem” to żywa legenda formuły K-1. Urodzony w Paramaribo w Surinamie, holenderski mistrz stoczył blisko 100 pojedynków z których 78 wygrał w tym te najważniejsze dające mu zwycięstwa w turniejach K-1 w 2003, 2004 i 2008 roku. W ostatnim pojedynku w karierze w marcu tego roku wygrał z odwiecznym rywalem, byłą gwiazdą Pride i UFC – Mirko „Cro Copem” Filipovicem z Chorwacji. To wspaniałe, iż poleca KOK World GP i zaszyci go swoją obecnością!

Gala w Gdańsku to nie tylko sportowe emocje ale także wielkie widowisko. Gorąca atmosfera będzie jeszcze bardziej gorąca, gdy do boju wyjdą największe postacie polskiego Kickboxingu: Tomasz Makowski, Mariusz Cieśliński czy Piotr Kobylański. Emocje wznieci też turniej wagi ciężkiej, który z uwagą będzie obserwował cały świat i Remy Bonjasky. Nie może i was tam zabraknąć!

Remy Bonjasky

zaprasza do Gdańska na KOK World GP 2014

Informacja prasowa

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *