Ray Borg zamierza zakończyć karierę Demetriousa Johnsona

Jason Silva-USA TODAY Sports

Ray Borg uważa, że nie tylko wygra walkę z Demetriousem Johnsonem ale również zakończy jego karierę.

Ray Borg (11-2) twierdzi, że z wiekiem Demetrious Johnson (26-2-1) staje się coraz wolniejszy oraz rozmienia się na drobne w wielu pojedynkach, które przyjmuje. Uważa, że jego czas panowania się skończył i podczas UFC 215 pokaże mu, gdzie znajdują się drzwi wyjściowe.

Jest za stary do tego sportu. Nigdy nie brał udziału w jakiś niesamowitych wojnach w Oktagonie, ale ludzie nie zdają sobie sprawy, że lata treningów oraz przygotowań równie mocno wyczerpują organizm zawodnika. Przechodzi przez tak wiele obozów treningowych, a z każdym kolejnym staje się coraz starszy. Zmierza do końca swojej kariery i mam nadzieję, że to ja ją zakończę.

24-letni Borg będzie miał szansę zostania jednym z najmłodszych mistrzów UFC, jeśli oczywiście pokona niekwestionowanego mistrza kategorii muszej. Borg, który aktualnie znajduje się na 5 miejscu w rankingu kategorii muszej nie przewidywał, że tak szybko dostanie szansę walki o mistrzowski pas. Uważa jednak, że jest w pełni przygotowany do tego pojedynku.

Po obejrzeniu kilku wcześniejszych walk Demetriousa i analizując jak zmienia się z biegiem lat wiem, że jestem w stanie to zrobić. Patrząc szczególnie na ostatnie walki wiem, że jestem tym facetem, który tego dokona.

Obaj zawodnicy zmierzą się ze sobą w walce wieczoru gali UFC 215, która odbędzie się 9 września w Rogers Place w Edmonton.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *