Rashad Evans vs. Antonio “Rogerio” Nogueira w lutym

Brazylijskie SporTV donosi, że były mistrz wagi półciężkiej Rashad Evans i Antonio „Rogerio” Nogueira zostali zestawieni do pojedynku na gali, która odbędzie się podczas Super Bowl weekend.

Gala miałaby się odbyć prawdopodobnie 2 lutego 2013 w Las Vegas i mimo, że nie zostało to jeszcze oficjalnie potwierdzone, to SporTV twierdzi że obaj zawodnicy wyrazili zgodę na ten pojedynek.

Rashar Evans (17-2-1) wróci do Octagonu po ostatniej walce 21 kwietnia w której stracił szansę na odzyskanie tytułu mistrza należącego obecnie do Jona Jonesa. Porażka z Jonesem przerwała dobrą passę czterech zwycięstw z rzędu. Kolejny pojedynek będzie pierwszym po dość długiej przerwie więc ciężko wnioskować w jakiej formie będzie „Suga”.

„Lil Nog” (20-5) będzie walczył po jeszcze dłuższej przerwie ponad jednego roku ponieważ swój ostatni zwycięski pojedynek stoczył w grudniu 2011 roku pokonując przez TKO Tito Ortiza na UFC 140. Od tamtego czasu brat bliźniak „Big Nog’a” borykał się z ciężką kontuzją kolana, która zmusiła go do wycofania się z pojedynku z Alexandrem Gustafssonem 14 kwietnia na gali UFC on Fuel.

5 thoughts on “Rashad Evans vs. Antonio “Rogerio” Nogueira w lutym

1. „Rashar Evans (17-2-1) wróci do Octagonu po ostatniej walce w której stracił tytuł mistrza na rzecz Jona Jonesa w dniu 21 kwietnia.”

Co za kompletne bzdury ? Przecież to Jones miał pas w walce Rashadem, a nie odwrotnie. Rashad pas owszem miał, ale 3 lata temu, który z resztą stracił po przegranej walce z Machidą. Coś wam się pomieszało. 😀

2. przejdźmy do sprawy po co takie zestawienie???Cormier go załatwi.Tak jak Evans jego brata.MiniNog np.przegrał z czołówką z Baderem,Davisem,a międzyczasie i kontuzja.Po cholere taka walka.A Bignog wygrał prawie z Mirem.Mir wygrał rewanż jak na loterii.Wiem,że Bignog wygrałby z Mirem przez tko.A może przegrać przez decyzję lub tko.Cormier nie podda Bignoga.Bignog go może poddac prędzej.Szkoda Bignoga,oboje bliźniaki są rzucani na głęboką wodę.