Rashad Evans ma na oku walkę z Alexandrem Gustafssonem: „Obaj potrzebujemy zwycięstwa”

Rashad Evans

Rashad Evans szuka kolejnej szansy po porażce z Ryanem Baderem na UFC 192 i ma już jednego kandydata na oku.

„Suga” wrócił do akcji po prawie dwuletniej przerwie spowodowanej kontuzją i leczeniem więzadła ACL. Powrót nie poszedł jednak po jego myśli i teraz chce to nadrobić.

Alexander Gustafsson ma za sobą dwie porażki z czego ostatnią przez niejednogłośną decyzję w walce o pas wagi półciężkiej z Danielem Cormierem na UFC 192.

Gustafsson zajmuje aktualnie #2 miejsce w rankingu UFC podczas gdy Evans jest na miejscu #6. Zdaniem Evansa, takie zestawienie jest potrzebne dla nich obydwu.

– Obaj przegraliśmy swoje walki i obaj musimy mocno pracować, aby utrzymać się na szczycie dywizji. Zarówno on jak i ja potrzebujemy zwycięstwa. Możemy więc spokojnie ze sobą zawalczyć.

Według menadżera Gustafssona, „The Mauler” nie ma nic przeciwko walce z Evansem, ale musi najpierw „ogarnąć kilka spraw” zanim zgodzi się na walkę.

7 thoughts on “Rashad Evans ma na oku walkę z Alexandrem Gustafssonem: „Obaj potrzebujemy zwycięstwa”

  1. Fatalny dla Rashada pomysł. Rashad już od jakiegoś czasu nie ma tego błysku w oku i walczy bardzo, bezpiecznie, zachowawczo. A taki styl walki jest idealny dla Gustafssona. byłaby to dla niego bardzo łatwa walka, którą najprawdopodobniej wygrałby przed czasem w drugiej części.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *