Raquel Pennington sfrustrowana faktem, że straciła walkę na karcie głównej

Zawodniczka wagi koguciej UFC, znana z TUF 18 Raquel Pennington miała zawalczyć na UFC 181 z byłą mistrzynią świata w boksie, Holly Holm. Niestety, Holm doznała kontuzji, w zastępstwie pojawiła się Ashlee Evans-Smith, a walka kobiet wypadła z karty głównej.

„To spore rozczarowanie i dość frustrujące, bo przygotowywałam się do walki z bokserką i stójkowiczką. Czuję, że część mnie straciła motywację na kilka dni. Miałam pogadankę z trenerem, który kazał mi iść do domu, odpocząć parę dni i wrócić świeżą i wypoczetą, żeby wznowić treningi do walki. Cóż, walka to walka i będę walczyć z każdym, kogo dostanę. Każda dziewczyna to inne wyzwanie i nie zamierzam nikogo dyskredytować. Jednak frustrujące było wypadnięcie z karty głównej, transmitowanej w PPV, na rzecz prelimsów pokazywanych w Fox Sports 1, a to wszystko za sprawą zmiany przeciwniczki. Nadal jednak walczę w wielkim show i nadal muszę włożyć wszystkie siły, aby dobrze się zaprezentować w octagonie.”

Pennington (4-4) może nie ma imponującego rekordu, ale mówi się, że ma żelazną szczękę, a w octagonie najsłynniejszego promotora MMA walczyła już dwukrotnie. Evans-Smith (3-0) najbardziej znana jest ze zwycięstwa nad transseksualistką Fallon Fox.

One thought on “Raquel Pennington sfrustrowana faktem, że straciła walkę na karcie głównej

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *