Randy Couture odradza Georgesowi St-Pierre kierowanie sprawy do sądu przeciwko UFC

Randy Couture, Foto: fighthubtv.com
Randy Couture, Foto: fighthubtv.com

Kiedy powrót Georgesa St-Pierre do UFC był już niemal pewny, dowiedzieliśmy się negocjacje zostały nagle przerwane.

Georges St-Pierre oznajmił także, że jest teraz wolnym agentem natomiast UFC odpowiedziało swoim oświadczeniem w którym żąda od GSP uszanowania kontraktu, aby uniknąć komplikacji. Mówiąc krótko, jeśli obie strony nie dojdą do porozumienie w najbliższym czasie, to sprawa może trafić do sądu.

Były mistrz UFC wagi ciężkiej i półciężkiej Randy Couture walczył z UFC w sądzie i dobrze wie, co to oznacza i że nie będzie to ani łatwe ani tanie.

„Oni zatrudnią tych samych prawników i zrobią to samo, aby zatrzymać Georgesa i sprawić, by walczył dla ich marki. Ja doszedłem do porozumienia, ponieważ miałem już 45 lat. Oni zamierzali to przeciągać tak długo jak się dało, a przede wszystkim starali się doprowadzić mnie do bankructwa. Wydałem na tę walkę $500 000 swoich własnych pieniędzy, aby stamtąd uciec i móc stoczyć największą walkę w tamtym czasie.”

O tym, że walka na drodze sądowej z takim gigantem jak UFC jest bardzo trudna i kosztowna przekonał się Randy Couture, ale także Wanderlei Silva, którego organizacja nie chciała długo zwolnić z kontraktu.

3 thoughts on “Randy Couture odradza Georgesowi St-Pierre kierowanie sprawy do sądu przeciwko UFC

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *