Puncher: Katarzyna Lubońska, Agnieszka Niedźwiedź oraz Paweł Kowalik wśród gości

polsatsport.pl
polsatsport.pl

Gala Polsat Boxing Night: Głowacki vs Usyk zbliża się wielkimi krokami! W związku z tym gościem poniedziałkowego magazynu Puncher będzie jeden z bohaterów walki wieczoru, czyli Oleksandr Usyk (9-0, 9 KO). W programie nie zabraknie także MMA, które będzie tematem głównym drugiej części programu.

Gala Polsat Boxing Night: Głowacki vs Usyk odbędzie się już 17 września. Bohaterowie walki wieczoru trenują bez wytchnienia, żeby miłośnicy boksu byli świadkami walki, o której długo nie zapomną! Ukrainiec ma ambicje, by odebrać Krzysztofowi Głowackiemu (26-0, 16 KO) pas mistrza świata WBO w wadze junior ciężkiej. Jak przebiegają jego przygotowania? Czy jest w stanie zaskoczyć czymś naszego czempiona? O tym opowie w rozmowie z prowadzącym program Mateuszem Borkiem.

W drugiej części programu na tapecie pojawi się MMA. A konkretnie fenomen polskich zawodniczek. Joanna Jędrzejczyk (12-0, 4 KO, 1 Sub) czy Karolina Kowalkiewicz (10-0, 1 KO, 2 Sub) to dziś nazwiska, które są znane od Los Angeles po Tokio. W ich ślady chciałyby iść Katarzyna Lubońska (4-1, 2 Sub) i Agnieszka Niedźwiedź (8-0, 4 KO, 2 Sub).

Lubońska wraca do okrągłej klatki po nieudanym debiucie na KSW 33. W Krakowie musiała uznać wyższość Ariane Lipski (703, 5 KO.)  Na gali KSW 36, która odbędzie się w Zielonej Górze, zmierzy się z Dianą Belbitą (6-2, 3 KO, 2 Sub). „Kuma” pod koniec lipca pokonała Christine Stanley (5-2, 4 KO) na gali Invicta 18.

Prowadzący: Mateusz Borek

Goście: Katarzyna Lubońska, Agnieszka Niedźwiedź, Paweł Kowalik

Premiera magazynu Puncher w Polsacie Sport News o godzinie 20:00. Puncher Extra Time po zakończeniu programu głównego na polsatsport.pl!

Wiadomość pochodzi ze strony polsatsport.pl

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *